За договором страхування майна СГ «ТАС» виплатила понад 267,5 тис. грн

За договором страхування майна СГ «ТАС» виплатила понад 267,5 тис. грн

Наприкінці квітня Страхова група «ТАС» здійснила виплату страхового відшкодування в розмірі 257 559 грн за договором страхування майна.

Страхова подія, внаслідок якої було пошкоджено застраховане СГ «ТАС» майно, зокрема, товар та обладнання, була спричинена протиправними діями третіх осіб. Так, на торговельну точку було скоєно розбійний напад, в результаті чого були пошкоджені товарні запаси та торгове обладнання. Сталася зазначена подія в Києві.

Страхова група «ТАС» оперативно здійснила виплату страхового відшкодування за договором, мінімізувавши таким чином негативні наслідки страхової події для власника пошкодженого майна.

Нагадаємо, минулого року Страхова група «ТАС» презентувала унікальний для вітчизняного ринку комплексний продукт «Повний бізнес-захист». Продукт призначений, насамперед, для власників малого та середнього бізнесу: магазинів, кав‘ярень, приватних клінік, перукарень, салонів краси тощо. В рамках договору СГ «ТАС» забезпечує надійний страховий захист об‘єктів бізнесу, зокрема, від вогневих ризиків, ризиків стихійних явищ, протиправних дій третіх осіб тощо. Окрім власне приміщення та внутрішнього оздоблення, підприємці в рамках договору мають можливість застрахувати товарні запаси, готівку в касі, скляні вітрини, свою відповідальність перед третіми особами, а також в разі настання страхової події отримати компенсацію витрат на час перерви в роботі, спричиненої пошкодженням майна, що унеможливлює діяльність підприємства. Договір укладається без огляду майна страховиком та передбачає готові пакетні рішення з пропозицією страхових сум на вибір страхувальника.