17,6 млн грн за договорами КАСКО та полісами «автоцивілки»

17,6 млн грн за договорами КАСКО та полісами «автоцивілки»

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо страхових відшкодувань, виплачених в квітні. Згідно зі статистикою компанії, впродовж другого весняного місяця СГ «ТАС» було відшкодовано за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників 11 230 770 грн. Водночас за договорами страхування наземного транспорту компанією було виплачено клієнтам загалом 6 370 712 грн.

Найкрупніші виплати місяця традиційно припали на договори КАСКО. Зокрема, 350 000 грн СГ «ТАС» виплатила за знищений внаслідок ДТП вантажний автомобіль DAF, застрахований за договором «Правильне КАСКО». Водій вантажівки не впорався з керуванням, в результаті чого автомобіль з‘їхав в кювет. Аварія сталася на Київщині.

Водночас за знищений внаслідок займання автомобіль VW Passat СГ «ТАС» виплатила страхове відшкодування в розмірі 314 200 грн. Автомобіль було застраховано за договором «ЄвроКАСКО 5 зірок». Як з‘ясувалося в процесі розслідування, автівку вночі підпалили невідомі особи. Зазначена подія, яку було визнано страховою, сталася на Закарпатті.

Окрім того, в квітні Страхова група «ТАС» здійснила кілька великих страхових виплат за викрадені автомобілі. Зокрема, 494 311 грн відшкодувала СГ «ТАС» власникові викраденого автомобіля Infinity. Автівку, застраховану за договором «Правильне КАСКО», було викрадено в Харкові.

В свою чергу, виплата за викрадений в місті Калуш на Івано-Франківщині автомобіль Toyota Camry склала 474 486 грн. Автомобіль було застраховано за договором «ЄвроКАСКО 5 зірок».

Нагадаємо, за підсумками перших трьох місяців поточного року Страхова група «ТАС» здійснила страхових виплат на загальну суму 88,77 млн грн, з яких 21,77 млн грн було відшкодовано за договорами страхування наземного транспорту.