Названо найкращих врегулювальників Страхової Групи "ТАС"

Названо найкращих врегулювальників Страхової Групи "ТАС"

На нараді директорів регіональних підрозділів (РП) за участю Правління Страхової Групи "ТАС" (далі за текстом - СГ "ТАС") було названо та відзначено кращі відділи врегулювання страхових випадків, що працюють у регіонах.

За підсумками роботи у І півріччі 2009 року перше місце посів колектив відділу врегулювання страхових випадків Кіровоградської філії СГ "ТАС", який очолює начальник цього відділу Олександр Батков. Друге місце виборов колектив відділу врегулювання страхових випадків Вінницької регіональної дирекції, яким керує начальник відділу Леонід Мизинюк. І почесне третє місце було присуджено колективу відділу врегулювання страхових випадків Ужгородської філії СГ "ТАС", який працює під керівництвом начальника цього відділу Олександра Васильєва.

Традиційні кубки та дипломи отримали директори вищеназваних регіональних підрозділів: директор Кіровоградської філії СГ "ТАС" Юрій Дрига, директор Вінницької регіональної дирекції СГ "ТАС" Микола Ткачук, директор Ужгородської філії СГ "ТАС" Олег Турянський. Голова Правління СГ "ТАС" Дмитро Грицута привітав їх, а в їхній особі - всіх найкращих врегулювальників Компанії, з перемогою у цьому змаганні та побажав нових успіхів у роботі.

Як зазначив заступник Голови Правління СГ "ТАС" Олександр Тимошенко, переможці цього змагання за підсумками роботи в І півріччі 2009 року визначалися за новими критеріями, і головний акцент було зроблено на якість врегулювання страхових випадків у кожному з регіонів.

"Головними критеріями оцінки роботи відділів врегулювання цього разу були, по-перше, витрата часу на ухвалення рішення за одним страховим випадком, по-друге, якість підготовки документів для врегулювання страхових випадків і, по-третє, відсутність скарг клієнтів на роботу фахівців врегулювання, - сказав начальник Управління врегулювання страхових випадків СГ "ТАС" Віктор Панасюк. - Сьогодні ми особливу увагу приділяємо якості врегулювання страхових випадків та своєчасності виплат клієнтам. Над цим працюватимемо й надалі".