093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

СГ «ТАС» очолила рейтинги страховиків в 11 регіонах України

За даними спеціалізованого видання Insurance TOP, Страхова група «ТАС» за підсумками роботи в січні – вересні поточного року очолила рейтинги лідерів страхового ринку у 11 регіонах України. Більше того, компанія серйозно зміцнила свої позиції, суттєво збільшивши свій відрив від найближчих конкурентів.

Так, СГ «ТАС» традиційно посіла перше місце серед страховиків Волині, та якщо за результатами дев’яти місяців минулого року обсяг надходжень компанії, залучених по регіону, перевищував суму зборів найближчого конкурента на 14%, то за підсумками звітного періоду 2020 року сягнув вже 42%. Ще більше – до 51% – збільшився розрив між СГ «ТАС» та «срібним» призером рейтингу на Івано-Франківщині. В свою чергу, на Черкащині цей показник склав вже 65%, на Кіровоградщині – 67%, Миколаївщині  – 80%. І це ще не межа! Так, на Хмельниччині сума залучених СГ «ТАС» премій в 2,1 рази перевищує обсяг платежів, зібраних страховиком, який посів другу сходинку у відповідному рейтингу. Ще суттєвіше збільшився й розрив між СГ «ТАС» та другим номером в списку лідерів місцевого страхового ринку на Тернопільщині – тут обсяг платежів «золотого» призера рейтингу в 2,9 рази перевищує суму надходжень компанії, що здобула «срібло».

Та абсолютний рекорд встановила СГ «ТАС» на Житомирщині, де зібрала в 3,4 рази більше платежів, аніж компанія, що посіла друге місце серед найбільших страховиків регіону.

Крім того, Страхова група «ТАС» за підсумками дев’яти місяців 2020 року традиційно очолила рейтинги страховиків у Луганській та Сумській областях, а також стала переможцем регіональних «перегонів» страхових компаній Рівненщини, де ще рік тому посідала друге місце.

Дещо поступилася лідерам, посівши другу позицію в рейтингах, СГ «ТАС» на Донеччині та Закарпатті, а також на Херсонщині, де за підсумками січня – вересня 2019 року була третьою. 

Бронзовим призером рейтингу за результатами дев’яти місяців Страхова група «ТАС» стала на Вінниччині, Полтавщині та Чернігівщині. В свою чергу, в Дніпропетровській області СГ «ТАС» посіла четверте місце. Четверту позицію серед страховиків регіону посіла компанія і в Запорізькій області, де за підсумками трьох кварталів минулого року була п’ятою.  І замкнула ТОП-5 найбільших страховиків області СГ «ТАС» на Львівщині, а  також на Одещині, де рік тому посідала шосте місце.