Бренд СГ "ТАС" з'явився на етикетках хліба

Бренд СГ "ТАС" з'явився на етикетках хліба

Із серпня 2008 року в Тернопільській області стартувала рекламна акція Страхової Групи "ТАС". Відтепер кожен буханець хліба Тернопільського заводу "Надзбруччя хліб" приходитиме до споживачів з логотипом СГ "ТАС". Мешканці 7 регіонів України, зокрема, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської, Чернівецької, Львівської, Рівненської та Хмельницької областей, зможуть, купуючи смачний тернопільський хліб, пересвідчитись у тому, що Страхова Група "ТАС" справді діє згідно зі своїм гаслом "Завжди поруч з вами".

ТОВ "Надзбруччя хліб" уже кілька років є VIP - клієнтом Тернопільської філії Страхової Групи "ТАС". Страховими послугами від СГ "ТАС" тут дуже задоволені та відмічають високу якість обслуговування і відповідальності при настанні страхових випадків. Тому ідея проведення спільної рекламної акції сподобалася обом партнерам.

Відтепер упродовж двох з половиною місяців (такою є тривалість акції) мешканці західних регіонів України зможуть купувати більш як 19 сортів хліба на будь-який смак під марками "Дарницький", "Бородинський", "Ароматний", "Селянський", "Тостерний", батони "Подільський" та "Стрілецький", а також хліб із висівками та кунжутом з брендом Страхової Групи "ТАС" на етикетці.