Західна регіональна дирекція Страхова Група "ТАС" - європейські традиції захисту

Західна регіональна дирекція Страхова Група "ТАС" - європейські традиції захисту

Західна регіональна дирекція ЗАТ "Страхова Група "ТАС" у Львові розпочала свою діяльність у 1999 році як Міжнародна страхова група.

Основні цілі Західної РД СГ "ТАС" на даному етапі - розвиток ефективної мережі агентів, систем асистансу та врегулювання страхових випадків.

Серед клієнтів Західної Регіональної Дирекції ЗАТ "Страхова Група "ТАС" такі відомі підприємства Львівщини як: ТзОВ "Торгова компанія "Інтермаркет" (мережа супермаркетів АРСЕН), "Україна ЛДВП ДП" (торговельні мережі), ТзОВ "Прем'єр-Групп" (поліграфічні послуги), "Альянс Сервіс Україна", ТзОВ "Астеліт", ТзОВ "Орлан+", а також "Ощадбанк", "ІндустріалБанк", "Аваль", "ОТР" та інші.

У 2007 році Західна РД СГ "ТАС" залучила майже 10 млн. гривень платежів, що в 1,67 разу більше, ніж у 2006-му році, і виплатила 3,43 млн. гривень страхових відшкодувань, що порівняно з минулим роком у 2,5 разу більше.

При цьому найпоширенішими видами страхування у Львові та регіоні є автострахування - КАСКО, обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів в Україні та за кордоном (ОСЦПВ та Зелена картка), майна фізичних та юридичних осіб, страхування відповідальності за оплату медичних та інших витрат при виїзді за кордон.

Колектив Західної Регіональної Дирекції ЗАТ "Страхова Група "ТАС" не зупиняється на досягнутому та продовжує розвивати власну мережу продажів. Зокрема, у планах Дирекції на 2008 рік - збільшення надходжень страхових платежів у 1,56 разу порівняно з минулим роком.

У колективі Західної Регіональної Дирекції СГ "ТАС" сьогодні працює 52 штатних співробітники, з яких 24 зайняті в центральному офісі, і 28 у 15-ти районних центрах продажів. Крім цього, є 90 власних страхових агентів, з яких 20 - юридичні особи.

Місія Страхової Групи "ТАС" - забезпечити надійний страховий захист Клієнта, його впевненість і спокій.

Адреса Західної Регіональної Дирекції СГ "ТАС":
г. Львів, вул. Богомольця, 3/3
тел.: 8 (032) 242-22-20 (багатоканальний)
e-mail: lvov@tas-insurance.com.ua

Центр обслуговування клієнтів:
тел.: 8-800-500-19-50 (цілодобово)
e-mail: tas@tas-insurance.com.ua
web: www.tas-insurance.com.ua