СГ "ТАС" стала срібним призером "Кубка УФУ-2010" з футзалу

СГ "ТАС" стала срібним призером "Кубка УФУ-2010" з футзалу

Страхова Група "ТАС" посіла друге місце на турнірі "Кубок Української Федерації Убезпечення-2010" з футзалу, що пройшов 12 червня на базі київського спорткомплексу ЦСКА. Організувала змагання Київська обласна федерація футболу за підтримки Асоціації Розвитку Бізнесу.

За регламентом турніру учасники були розділені на дві групи по 4 команди. За результатами трьох ігор дві команди з кожної групи, що мали найкращі показники, вийшли до півфіналу. У фіналі Кубка зустрічалися переможці півфіналів, дві найсильніші команди - СГ "ТАС" і "АХА Україна". У напруженій боротьбі з рахунком 1:0 перемогу в цьому поєдинку здобула "АХА Україна".

Кращим воротарем турніру було визнано Дмитра Грицуту, Голову Правління СГ "ТАС". "Упевнений, що в наступному Кубку візьмуть участь і інші страхові компанії", - прогнозує Дмитро Грицута.

"Наша давня мрія - зіграти на футбольному турнірі серед страхових компаній - нарешті здійснилася, - підкреслив Максим Гапчук, гравець команди та Заступник Голови Правління СГ "ТАС". - Хочу зазначити, що конкуренція на полі була не менш цікавою та захоплюючою, ніж на страховому ринку".