У Страховій Групі «ТАС» новий заступник Голови Правління

У Страховій Групі «ТАС» новий заступник Голови Правління

У керівництві Страхової Групи «ТАС» відбулися зміни. З 9 листопада 2011 р. заступником Голови Правління призначена Тетяна Новицька.

Тетяна Новицька має дві вищі освіти. Вона закінчила Уральський державний університет (спеціальність «Математика») та Запорізький державний університет (спеціальність «Фінанси та кредит»). Кандидат наук з питань державного управління.

Тетяна Новицька має широкий досвід діяльності в банківській галузі, з якою пов’язана її кар’єра, починаючи з 1992 року. У 1996–1997 рр. була Головою Правління «АвтоЗАЗбанку». З грудня 2000 до квітня 2004 року працювала на різних посадах в АБ «Укрсоцбанк»: членом Правління банку, Директором Центру індивідуального бізнесу. З квітня по вересень 2004 року була заступником генерального директора СК «Інтертрансполіс». З вересня 2004 до лютого 2005 року працювала заступником голови правління Банку «Фінанси та Кредит». З лютого 2005 до лютого 2010 року працювала заступником Голови Правління АБ «ТАС-Комерцбанк» (з 2007 року «Сведбанк»). Під її керівництвом вказані фінансові установи закріплювали свої позиції на ринках, впроваджували нові продукти й технології.

З лютого 2010 до жовтня 2011 року Тетяна Новицька працювала заступником керівника Національного Секретаріату політичної партії «Сильна Україна».

В Страховій Групі «ТАС» Тетяна Новицька буде курирувати андеррайтингову діяльність зі страхування транспорту і відповідальності, маркетинг, організацію продажів.