Страхова Група «ТАС» надала клієнтам можливість онлайн-оплати полісів

Страхова Група «ТАС» надала клієнтам можливість онлайн-оплати полісів

У січні 2011 року Страхова Група «ТАС» запустила сервіс оплати страхових полісів через інтернет. Клієнт зможе сплатити вартість полісу в інтернет-магазині СГ «ТАС» http://store.tas-insurance.com.ua через систему експрес-платежів.

«Продажі полісів у режимі онлайн — це надійний, зручний та вигідний канал реалізації, завдяки якому ми можемо пропонувати автовласнику пільговий тариф, — говорить Перший заступник Голови Правління СГ «ТАС» Олександр Тимошенко. — Сьогодні на ринку онлайн-страхування переважають ресурси, на яких потенційний клієнт може лише самостійно підрахувати орієнтовну вартість поліса та залишити заявку на сайті страховика чи посередника. Компаній, що пропонують повний цикл придбання страховок, починаючи з розрахунку вартості полісу і закінчуючи його онлайн-оплатою та доставкою клієнту, поки небагато, і тепер Страхова Група «ТАС» входить до їх числа».

Важливо, що купівля поліса через інтернет має низку переваг для клієнта. По-перше, замовлення можна зробити в будь-який час доби та з будь-якої точки країни. Це дуже зручно, коли поліс необхідний терміново: наприклад, увечері замовив, а зранку забрав поліс. По-друге, замовляти через інтернет вигідніше: клієнту можуть надаватися знижки та пропонуватися участь у різноманітних акціях. По-третє, самостійне замовлення поліса дає можливість спокійно розрахувати умови страхування, роздивитися декілька варіантів та зробити найбільш прийнятний вибір.

Не відходячи від комп’ютера можна отримати всі необхідні консультації від співробітників контакт-центру СГ «ТАС» (на сайті або за телефоном). Після прийняття рішення можна оплатити поліс через онлайн-систему експрес-платежів. І навіть якщо потенційний клієнт ще не готовий до покупки, всі розрахунки варіантів страхових програм будуть збережені в його «Особистому кабінеті» на сайті.