СГ «ТАС» та Авіакомпанія «АероСвіт» продовжили співпрацю

СГ «ТАС» та Авіакомпанія «АероСвіт» продовжили співпрацю

За результатами проведеного у березні внутрішнього тендеру, Авіакомпанія «АероСвіт» продовжує співпрацювати з СГ «ТАС» за договором добровільного страхування медичних та інших витрат під час подорожі за кордон.

Відповідно до умов договору, Авіакомпанія «АероСвіт» застрахувала більше 800 своїх пілотів та бортпровідників. Страхова сума на одну особу – 30 тис. євро, територія дії — увесь світ.

В разі гострого погіршення стану здоров’я застраховані працівники авіакомпанії мають змогу отримати необхідну медичну допомогу в будь-якій країні світу.

Асистуючі компанії СГ «ТАС» ведуть базу даних за кожним страхувальником окремо, тому це забезпечує індивідуальний підхід у веденні справ та значно пришвидшує процес прийняття рішення за страховим випадком.

СГ «ТАС» співпрацює з Авіакомпанією «АероСвіт» з 2009 року.

«Наша компанія надає всю необхідну допомогу, повністю виконує свої зобов’язання. Крім того, ми розширюємо кількість телефонних ліній в багатьох країнах, що полегшить процес звернення застрахованих осіб за медичною допомогою, — говорить Вікторія Распопова, Заступник начальника Управління медичного та особистого страхування СГ «ТАС».

Довідка: Авіакомпанія «АероСвіт», створена 1994 року, на сьогодні є найбільшим українським авіаперевізником. Оперує флотом у складі 8 далекомагістральних Boeing 767 та 19 средньомагістральних Boeing 737. Обслуговує 80 міжнародних маршрутів до 34 країн, включаючи далекомагістральні повітряні лінії до Нью-Йорка, Торонто, Пекіна, Делі, Бангкока, Хошиміна та Коломбо. Спільно з авіакомпаніями-партнерами доставляє пасажирів до регіональних адміністративних центрів України.