СГ «ТАС» презентувала свої переваги у галузі холодної логістики

СГ «ТАС» презентувала свої переваги у галузі холодної логістики

В рамках виставки «Продекспо», що проходила з 3 по 5 квітня 2012 р, Страхова Група «ТАС» спільно з Асоціацією «Холодна логістика України» провела практичний семінар на тему «Страхування в холодній логістиці, особливості та переваги».

Доповідала на семінарі Заступник начальника Управління страхування вантажів, морських й авіаційних ризиків СГ «ТАС» Оксана Мотузенко. Були розглянуті теми: особливості страхування вантажів, що вимагають дотримання температурного режиму, системи моніторингу температури та вологості при перевезеннях і страхування таких вантажів, існуюча практика страхування в холодній логістиці, необхідні документи для підтвердження настання страхового випадку, страхування відповідальності експедитора тощо.

«Наша компанія є одним з лідерів у страхуванні відповідальності автомобільних перевізників та експедиторів, — підбила підсумки заходу Оксана Мотузенко. — Це був вже другий наш семінар для Ассоціації «Холодна логістика України». Члени Асоціації «Холодна логістика України» зацікавились нашим продуктом страхування відповідальності автомобільного експедитора. Наступний семінар плануємо провести влітку».

Нагадуємо, в грудні 2011 року СГ «ТАС» та Асоціація «Холодна логістика України» підписали угоду про партнерство в галузі страхування.

Довідка:

Асоціація «Холодна логістика України» (Ukrainian Cold Chain Association, UCCA) є галузевим професійним об'єднанням виробників і дистриб'юторів охолоджених і заморожених продуктів, постачальників холодильного обладнання, логістичних операторів, власників холодильних складів, транспортних компаній і роздрібних мереж України.

Мета Асоціації: розвиток ринку холодної логістики Україні через використання передового міжнародного досвіду, впровадження нових технологій, організацію взаємовигідного співробітництва, ефективного використання інтелектуального, виробничого і комерційного потенціалу, знань і досвіду учасників ринку.