Призначено нового заступника голови правління СГ «ТАС»

Призначено нового заступника голови правління СГ «ТАС»

Київ — 15 травня 2012 — Наглядова рада призначила Ольгу Максимчук на посаду заступника Голови Правління СГ «ТАС». У сферу її відповідальності буде входити андеррайтинг, методологія, перестрахування.

Ольга Максимчук має 12-річний досвід роботи в страховому бізнесі. Вона перейшла в СГ «ТАС» з «Української страхової групи», де обіймала посаду Директора департаменту андеррайтингу. Свою кар'єру Ольга Максимчук починала в 2001 році в СГ «ТАС», тут виросла від спеціаліста до начальника управління страхування вантажів та відповідальності. Вона з відзнакою закінчила «Київський національний економічний університет» за спеціальністю «Страховий менеджмент».

«Ольга Максимчук висококваліфікований управлінець з великим досвідом роботи в андеррайтингу. Вона повернулася в Страхову Групу «ТАС» більш сильним фахівцем і ми сподіваємося, що Ольга Василівна внесе істотний внесок в наш загальний результат», — говорить Голова Правління СГ«ТАС» Павло Царук.

Сьогодні до складу Правління СГ «ТАС» входять Голова Правління Павло Царук, заступники Голови Правління Олександр Тимошенко, Ірина Куликова, Тетяна Новицька та Ольга Максимчук. В цілому штат компанії станом на травень 2012 року перевищив 1300 осіб, які працюють в більш ніж 400 центрах продажів компанії по всій Україні.

Довідка: Страхова Група «ТАС», заснована в 1998 році, є універсальною компанією і має ліцензії на здійснення 28 видів добровільного та обов'язкового страхування.

  • СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 420 центрів продажів по всій території Україні, де працюють близько 1300 штатних фахівців і понад 3000 страхових агентів.
  • За перший квартал 2012 року компанія зібрала 99,5 млн. грн. страхових премій, виплачено 51,4 млн. грн. страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 393,6 млн. грн. страхових премій, виплачено 181,9 млн. грн. страхових відшкодувань.
  • СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців та Бюро кредитних історій.