Олексій Журавльов призначений на посаду начальника Управління розвитку медичного та особистого страхування

Олексій Журавльов призначений на посаду начальника Управління розвитку медичного та особистого страхування

На посаду начальника Управління розвитку медичного та особистого страхування призначено Журавльова Олексія В’ячеславовича. У сферу його відповідальності буде входити розвиток та продажі ДМС та особистих видів страхування через структурні підрозділи СГ «ТАС», аналіз та контроль портфелю по ДМС, а також проведення навчання структурних підрозділів.

Олексій Журавльов має 10-річний досвід роботи в страховому бізнесі. Він перейшов у СГ «ТАС» з ПАТ СК «Українська страхова група», де обіймав посаду Начальника відділу з особистих видів страхування. Олексій Журавльов має дві вищі освіти. Він закінчив факультет «Економічна кібернетика» у Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури та факультет «Банківська справа» в Українській академії банківської справи Національного банку України.

«ДМС та особисте страхування — це важлива складова у структурі Страхової Групи «ТАС», яка показує стабільний зріст, — говорить Голова Правління СГ«ТАС» Павло Царук. — Впевнений, що досвід, працьовитість і висока кваліфікація Олексія Журавльова допоможе йому влитися в  колектив СГ «ТАС» та забезпечити його подальший розвиток».