Переможці першого етапу Акції «3 в 1» від Страхової Групи «ТАС» отримали 1600 літрів пального

Переможці першого етапу Акції «3 в 1» від Страхової Групи «ТАС» отримали 1600 літрів пального

Усі переможці першого етапу Акції «3 в 1» від Страхової Групи «ТАС» отримали цінні призи. Найбільші виграші, талони на 50 літрів пального, отримали клієнти у Житомирській, Запорізької, Дніпропетровській, Тернопільській, Черкаській, Київській та Одеській областях.

«Я дуже щасливий, що отримав цей приз. В далекі подорожі я поки що не їздив, але все можливо, - розповідає переможець із Запоріжжя Антон Кириченко. – Я страхуюся в Страховій групі «ТАС» протягом 3 років і завжди був впевнений у надійності компанії. Я і надалі буду страхуватися в «ТАС».

На фото переможець Акції «3 в 1» від Страхової Групи «ТАС», який отримав 50 літрів пального, Антон Кириченко

В Акції взяли участь власники наземних транспортних засобів, що купили поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) в період з 1 травня 2012 по 15 червня 2012 року в усіх 428 офісів компанії по всій території України. Всього у жеребкуванні розігрувався другий подарунок – 1600 літрів пального. Серед майже 12 тисяч учасників розігрувались 90 талонів: 50 талонів на 10 літрів пального, 30 талонів на 20 літрів, а також 10 – на 50 літрів пального.

Згідно з регламентом, переможців було визначено методом електронного жеребкування з 12 тисяч власників полісів ОСЦПВ від Страхової Групи «ТАС». За дотриманням процедури розіграшу стежила спеціально призначена комісія за участі нотаріуса Войнарської Ірини Анатоліївни. Більше всього переможців виявилося у Житомирській області – 14 чоловік, у Черкаській – 10 і замикає трійку лідерів за кількістю виграшних страхових полісів Донецька область, де талони на пальне отримали 9 страхувальників

«Щиро вітаємо переможців Акції «3 в 1», - говорить заступник Голови Правління Страхової Групи «ТАС» Тетяна Новицька. – Ми раді, що наші клієнти отримали гарні призи та задоволені результатами акції.Можу запевнити, що в найближчому майбутньому наших клієнтів чекає ще чимало цікавих пропозицій».

Нагадаємо, що у Акції «3 в 1» окрім розіграшу пального, також кожен учасник отримав поповнення рахунку мобільного зв’язку операторів Київстар, МТС та Life:) на 40 гривень.

Другий розіграш по Акції «3 в 1» від СГ «ТАС» відбувся 6 серпня. Чекайте на наші новини!