СГ «ТАС» продовжує перебувати у трійці лідерів рейтингу «Insurance ТОР» з продажу полісів ОСЦПВ

СГ «ТАС» продовжує перебувати у трійці лідерів рейтингу «Insurance ТОР» з продажу полісів ОСЦПВ

СГ «ТАС» продовжує перебувати у трійці лідерів рейтингу «Insurance ТОР» з продажу полісів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ), зібравши за І півріччя 2012 року 81,7 млн гривень. У структурі страхового портфеля Компанії ОСЦПВ становить 43% страхових премій.

Крім того, 3 місце по ОСЦПВ у рейтингу «Insurance ТОР» СГ «ТАС» посідала за результатами діяльності 2011 року та у I кварталі поточного року.

«В черговий раз ми увійшли у трійку лідерів з-поміж 84 страховиків, що є членами Моторного (транспортного) страхового бюро та мають право на реалізацію договорів ОСЦПВ, – наголошує начальник Управління страхування транспортних ризиків СГ «ТАС» Наталія Луценко. Утримання таких високих позицій на ринку досягається завдяки наполегливій праці співробітників Компанії, широкій мережі наших підрозділів, а також довготривалій та плідній співпраці зі страховими посередниками та партнерами».

Довідка:

«Insurance ТОР»спеціалізований журнал зі страхування, у якому щоквартально публікуються показники діяльності та рейтинги страхових компаній України. Видається Українським науково-дослідним інститутом "Права та економічних досліджень" з 2003 року.

Страхова Група «ТАС»одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-червень 2012 року компанія зібрала 192,1 млн гривень страхових премій, виплачено 100,5 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.