Інна Груба призначена на посаду головного бухгалтера СГ «ТАС»

Інна Груба призначена на посаду головного бухгалтера СГ «ТАС»

Київ. 26 вересня. Наглядова Рада Страхової Групи «ТАС» призначила головним бухгалтером Інну Грубу. Раніше обіймала посаду заступника Голови Правління з фінансів та головного бухгалтера в Страховій компанії «Здорово».

Інна Груба закінчила Український державний університет харчових технологій. Працювала бухгалтером в СК «Міжнародна страхова група», заступником фінансового директора СК «ПЗУ Україна» та головним бухгалтером, начальником Управління аудиту та фінансової звітності, начальником Управління контролінгу у СГ «ТАС». Загальний стаж роботи Інни Грубої у страхуванні становить 12 років. Має свідоцтво Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України про складання екзамену на відповідність знань професійним вимогам за програмою підвищення кваліфікації головних бухгалтерів страхових компаній.

«Ми цінуємо спеціалістів, які володіють досвідом роботи в інших страхових компаніях та знайомі зі специфікою роботи в нашій Страховій Групі, - відзначила заступник голови правління СГ «ТАС» Ірина Куликова. Такі знання та навички допомагають вдосконалити робочий процес та підвищити ефективність самого підрозділу».

«Мені приємно, що керівництво СГ «ТАС» оцінило мій досвід і запросило приєднатися до грона Компанії. У своїй роботі особливу увагу приділятиму контролю за достовірністю фінансової звітності та забезпеченню чіткого виконання всіх внутрішніх процесів, пов’язаних з обліком» - підкреслила Інна Груба.

Довідка:

Страхова Група «ТАС»одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-липень 2012 року компанія зібрала 214,9 млн гривень страхових премій, виплачено 117,9 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.