СГ «ТАС» визнана однією з найбільш клієнтоорієнтованих компаній за версією журналу «Власний рахунок»

СГ «ТАС» визнана однією з найбільш клієнтоорієнтованих компаній за версією журналу «Власний рахунок»

Київ. 28 вересня. Страхова Група «ТАС» визнана однією з найбільш клієнтоорієнтованих компаній за версією журналу «Власний рахунок». Зокрема, в рейтингу лояльних до клієнтів страховий компаній СГ «ТАС» зайняла 4 місце. Відповідні дані були опубліковані у №9 журналу «Власний рахунок» за вересень ц.р.

Оцінка лояльності здійснювалася відповідно до визначених критеріїв: вартості та умов страхування автомобіля Hyundai Accent за договором КАСКО, квартири та майна ціною 800 тис. гривень, здоров’я (з тимчасовою втратою непрацездатності), страхування від нещасних випадків та страхування 10-річної дитини.

«У кожному нашому продукті закладено оптимальне співвідношення «ціни та якості», що підтверджено відповідним рейтингом, – зазначила заступник голови правління СГ «ТАС» Тетяна Новицька. Водночас, подібні публікації у засобах масової інформації допомагають читачам у виборі свого страховика, який здатен забезпечити впевненість у завтрашньому дні та високу якість обслуговування».

Довідка:

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-липень 2012 року компанія зібрала 214,9 млн гривень страхових премій, виплачено 117,9 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.