СГ «ТАС» запровадила новий продукт добровільного медичного страхування – «ТАС Територія здоров’я»

СГ «ТАС» запровадила новий продукт добровільного медичного страхування –  «ТАС Територія здоров’я»

Київ. 5 листопада. Страхова група «ТАС» запровадила новий продукт добровільного медичного страхування «ТАС Територія здоров’я». Даний продукт передбачає надання амбулаторно-поліклінічної допомоги, медикаментозне забезпечення, невідкладну медичну, стаціонарну, стоматологічну допомогу та інші додаткові послуги.

В рамках амбулаторно-поліклінічної допомоги надаються консультації терапевта та вузьких фахівців, діагностика, проведення медичних та фізіотерапевтичних процедур і маніпуляцій, виклик лікаря додому, а також денний стаціонар.

Медикаментозне забезпечення «ТАС Територія здоров’я» включає безкоштовну видачу в аптеках призначених лікарями медикаментів, а також компенсацію 100% вартості придбаних за узгодженням з лікарем-координатором асистансу СГ «ТАС» медпрепаратів.

При наданні стаціонарної допомоги медичний асистанс Компанії організує планову та екстрену госпіталізацію у профільних відділеннях закладів, комплексне лікування із застосуванням сучасних терапевтичних та хірургічних методів, харчування, забезпечення медикаментами.

В межах невідкладної медичної допомоги передбачається цілодобовий виклик через лікарів-координаторів СГ «ТАС» бригади «швидкої», первинне обстеження і постановка первинного діагнозу, експрес-діагностика та проведення лабораторних тестів, виконання медичних маніпуляцій та процедур, а також транспортування в медичні заклади з метою госпіталізації.

Планова та невідкладна стоматологічна допомога включає огляд лікаря-стоматолога, діагностичні дослідження (в т.ч. рентген), знеболювання (анестезія), встановлення пломб, видалення або реставрація зубів, лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, травматичних ушкоджень зубів та щелепи, зняття зубного каменю, підготовка до протезування в результаті нещасного випадку.

«Серед переваг продукту ДМС є можливість формування нашими фахівцями індивідуальних Програм страхування для кожного підприємства окремо з врахуванням усіх специфічних потреб і побажань, – розповідає начальник Управління розвитку медичного та особистого страхування СГ «ТАС» Олексій Журавльов. У нас працює цілодобова Служба медичного аситансу, яка складається майже із 50-ти лікарів-координаторів для відповідного індивідуального і якісного медичного супроводу наших клієнтів. Окрім того, наша Компанія заключила 2 700 договорів з лікувально-профілактичними установами (аптеками та оздоровчими комплексами) серед яких державні, приватні та відомчі медичні заклади».

За словами Олексія Журавльова, «ТАС Територія» може запропонувати і додаткові послуги такі як: забезпечення застрахованих осіб за призначенням лікарів гомеопатичними препаратами, пробіотиками; профілактика комп’ютерного синдрому, діагностика та лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, вітамінізація, профілактичний масаж та ін.

Для детального ознайомлення з новим продуктом ДМС протягом жовтня та листопада проведено навчання для співробітників СГ «ТАС», з метою розширення їх знань по даному виду страхування.

Довідка:

Страхова Група «ТАС» - одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 313 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-вересень 2012 року компанія зібрала 271,7 млн гривень страхових премій, виплачено 145 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.