СГ «ТАС» в черговий раз оголосила акцію «3 в 1» з «автоцивілки» !

СГ «ТАС» в черговий раз оголосила акцію «3 в 1» з «автоцивілки» !

Київ. 3 грудня. В черговий раз Страхова Група «ТАС» оголошує акцію «3 в 1» з «автоцивілки» і пропонує придбати не лише надійний захист від несподіваної дорожньо-транспортної пригоди, а й гарантовано отримати в подарунок поповнення рахунку на мобільні розмови та можливість стати власником одного із 45-ти сучасних та стильних GPS-навігаторів.  

Взяти участь у акції і заощадити на телефонних розмовах зможе кожен, хто з 3 грудня ц.р. по 28 лютого 2013 оформить поліс «автоцивілки» в СГ «ТАС» на суму від 180 гривень та заповнить відповідну анкету. Поповнення рахунку учасники акції отримуватимуть на вказаний в анкеті номер мобільного телефону протягом однієї доби з моменту придбання полісу ОСЦПВ. Поповнення рахунку забезпечує партнер СГ «ТАС» - всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті iPay.ua. Щасливі власники GPS-навігаторів будуть визначені методом жеребкування під час розіграшу 15 березня 2013 р.

«Вже не вперше СГ «ТАС» проводить акцію «3 в 1». З кожним роком акція набуває все більшої популярності серед населення. Наші клієнти оцінили переваги оформлення «автоцивілки» за акційними умовами та цікавляться її  проведенням  у майбутньому, щоб придбати не тільки поліс, але й додаткове заохочення, – розповідає заступник голови Правління СГ «ТАС» Тетяна Новицька. В акції «3 в 1», яка проводилася влітку, взяло участь майже 26 тис. осіб, які отримували поповнення рахунку номерів мобільних телефонів та брали участь у розіграші 250 талонів на пальне номіналом 10, 20 та 50 літрів».