СГ «ТАС» утримує лідерські позиції у рейтингу «Insurance ТОР»

СГ «ТАС» утримує лідерські позиції у рейтингу «Insurance ТОР»

Київ. 21 грудня. Страхова Група «ТАС» утримує лідерські позиції у рейтингу «Insurance ТОР». Зокрема, Компанія продовжує перебувати у трійці лідерів рейтингу з продажу полісів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ), зібравши за 9 міс. 2012 року 117,4 млн гривень. У структурі страхового портфеля Компанії ОСЦПВ становить 43,2% страхових премій. Крім того, 3 місце зі збору премій по «автоцивілці» у рейтингу «Insurance ТОР» Компанія посідає вже кілька років поспіль.

«В черговий раз ми увійшли у трійку лідерів з-поміж 84 страховиків, що є членами Моторного (транспортного) страхового бюро та мають право на реалізацію договорів ОСЦПВ, – наголошує начальник Управління страхування транспортних ризиків СГ «ТАС» Наталія Луценко. – Утримання таких високих позицій на ринку досягається завдяки наполегливій праці співробітників Компанії, широкій мережі наших підрозділів, а також довготривалій та плідній співпраці з посередниками та партнерами».

Разом з тим, Компанія займає 7-мі місця у рейтингах «Insurance ТОР» з продажу полісів «Зеленої карти» та добровільного медичного страхування, які у страховому портфелі СГ «ТАС» за підсумками періоду січень-вересень ц.р. складають 6,2% (16,8 млн грн) та 10,8% (29,3 млн грн) відповідно.

«Ми приділяємо велику увагу як розвитку ДМС, так і системі обслуговування клієнтів з даного виду страхування, - розповідає начальник управління розвитку медичного і особистого страхування СГ «ТАС» Олексій Журавльов. За результатами 9 місяців ц. р. наша Компанія збільшила збір премій з ДМС на 59,67%. Ми розробили новий підхід до класифікації медичних закладів, наповнення програм страхування та ціноутворення даного страхового продукту, відмовилися від збиткових клієнтів, що, відповідно, дало позитивну динаміку фінансових показників».

Довідка:

Страхова Група «ТАС»одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 313 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

За період січень-жовтень 2012 року Компанія зібрала 298,1 млн гривень страхових премій та виплатила 161,1 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.