СГ «ТАС» виплатила 7,9 млн гривень страхових відшкодувань за період з 1 по 18 січня ц.р.

СГ «ТАС» виплатила 7,9 млн гривень страхових відшкодувань за період з 1 по 18 січня ц.р.

Київ. 21 січня. Страхова Група «ТАС» виплатила 7,9 млн грн страхових відшкодувань за період з 1 по 18 січня цього року. Більшу частину цієї суми становили виплати за договорами автострахування: з ОСЦПВ – 3,5 млн грн та КАСКО – 2,7 млн грн. За договорами добровільного медичного страхування було виплачено 1,5 млн грн та ще 0,2 млн грн – за іншими видами страхування.

Найбільша виплата була здійснена на суму  255,5 тис. гривень за договором КАСКО власнику автомобіля MAN TGA, водій якого під час руху автотрасою Дніпропетровськ – Кривий Ріг був засліплений світлом фар зустрічного автомобіля, в наслідок чого відбулося зіткнення з припаркованим на обочині автомобілем. В результаті ДТП автомобілю, застрахованому у СГ «ТАС», були завдані значні механічні пошкодження. Постраждалих немає. Виплата відшкодування була здійснена на розрахунковий рахунок підприємства-власника пошкодженого автомобіля.

Крім того, за договорами КАСКО «Зелений коридор» Компанією було виплачено 160 тис. грн власникові Lexus RX 350, який під час руху вул. К.Маркса у м. Кривому Розі зіштовхнувся з автомобілем ВАЗ 2106 та 109 тис. грн власникові Honda Civic, що зіштовхнувся з автомобілем Mitsubishi на перехресті вулиць у м. Макіївка (Донецької обл.). В обох випадках оплата була здійснена на розрахунковий рахунок СТО для здійснення ремонтно-відновлювальних робіт.

«Через погіршення погодних умов та стану доріг зимовий період завжди характеризується зростання ДТП і, відповідно, збільшенням кількості звернень з виплати страхових відшкодувань, – розповідає начальник Служби врегулювання страхових випадків СГ «ТАС» Віктор Панасюк. – У нашій Компанії даному напрямку приділяється особлива увага, оскільки оцінити рівень послуг страхової компанії і якість роботи всього колективу можна саме на етапі врегулювання страхового випадку та виплат».

Довідка:

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 313 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень - листопад 2012 року Компанія зібрала 328  млн гривень страхових премій та виплатила 180,4 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.