СГ «ТАС» та ТАСКОМБАНК розпочали співпрацю з реалізації страхових полісів у відділеннях банку

СГ «ТАС» та ТАСКОМБАНК розпочали співпрацю з реалізації страхових полісів у відділеннях банку

Київ. 31 січня. Страхова Група «ТАС» і ТАСКОМБАНК розпочали співпрацю з реалізації страхових полісів у відділеннях банку. Згідно з умовами договору, у ТАСКОМБАНКу оформлятимуться поліси «автоцивілки», «Зеленої Картки», добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів «ТАС-Автоцивілка Плюс», добровільного медичного страхування від нещасних випадків «Дорожній амулет», добровільного страхування майна фізичної особи «Житло-Експрес» та страхування медичних витрат під час подорожі за кордон.

Для реалізації проекту було запроваджено ІТ-систему «Фронт-офіс» у відділеннях ТАСКОМБАНКу та організовано навчання співробітників Банку щодо особливостей страхових продуктів і роботи з калькулятором в системі. На сьогоднішній день придбати страхові поліси СГ «ТАС» можна у всіх відділеннях Банку.

«Об’єднання спільних зусиль Страхової Групи «ТАС» та ТАСКОМБАНКу з крос-продажів надає змогу забезпечити нашим клієнтам більш широкий сервіс, – наголосила заступник Голови Правління СГ «ТАС» Тетяна Новицька. – Водночас це дозволяє значно заощадити час наших клієнтів, які можуть скористатися банківськими та страховими послугами в одному місці, не витрачаючи час на відвідання кількох офісів».

«Оптимізація обслуговування – один із напрямів, в яких працює банк для утримання і залучення клієнтів. І спільна ініціатива СГ «ТАС» і ТАСКОМБАНКу – ще одне підтвердження того, що поліпшення якості банківських послуг – пріоритетне завдання для нашої фінансової установи, зазначив заступник голови правління ТАСКОМБАНКу Олег Поляк. – Реалізація даного проекту – це лише початок нашої співпраці зі Страховою Групою «ТАС», на майбутнє маємо багато планів та цікавих ідей».

Довідка:

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 313 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За 2012 рік Компанія зібрала 362 млн гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.