СГ «ТАС» стала лідером з виплат з «автоцивілки» у рейтингу «Insurance ТОР»

СГ «ТАС» стала лідером з виплат з «автоцивілки» у рейтингу «Insurance ТОР»

Київ. 29 березня. Страхова Група «ТАС» стала лідером з виплат за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) у рейтингу «Insurance ТОР», виплативши 89,5 млн грн у 2012 році. Відповідну відзнаку було вручено Голові Правління СГ «ТАС» Павлу Царуку під час щорічної Презентації підсумків діяльності страхового ринку України й урочистої церемонії лідерів Національної премії Insurance ТОР, яка відбулася 28 березня в Президент-готелі «Київський».

Кожна 10-та виплата на ринку «автоцивілки» здійснюється СГ «ТАС». При збільшенні кількості справ з врегулювання з «автоцивілки» у минулому році майже на 10% (понад 8 тис.) у порівнянні з 2011 роком, Компанії вдалося скоротити терміни врегулювання на 34%.

«Кожен клієнт Компанії може контролювати етапи врегулювання своєї справи, відстежуючи її стан в онлайн-режимі чи по телефону. Водночас, наша Компанія має одну з найбільш розгалужених мереж на ринку (понад 450 точок продажів), завдяки чому кожен клієнт у випадку ДТП може отримати підтримку в будь-якому куточку України, незалежно від того, де він придбав поліс – наголосив Голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук. Від якості процесу врегулювання залежить наша репутація і якщо ми продаємо 700 тис. полісів ОСЦПВ в рік, то, відповідно, зобов’язані забезпечити належне сервісне обслуговування кожного».

Разом з тим, Компанія вже кілька років поспіль знаходиться у трійці лідерів з продажу полісів «автоцивілки» даного рейтингу. За підсумками 2012 року СГ «ТАС» зібрала 152,7 млн грн, що становить 42,2% у портфелі Компанії.

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

  • СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 330 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.
  • У січні 2013 року СГ «ТАС» зібрала 28,4 млн грн страхових премій та виплатила 14,9 млн грн. За 2012 рік Компанією було зібрано 362 млн грн страхових премій та виплачено 194,4 млн грн страхових відшкодувань.
  • СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.