Страхова Група «ТАС» розпочала співпрацю з АБ «Укргазбанк»

Страхова Група «ТАС» розпочала співпрацю з АБ «Укргазбанк»

Страхова Група «ТАС» отримала акредитацію в АБ «Укргазбанк». В рамках підписаного договору Компанія виступатиме партнером у страхуванні від нещасних випадків позичальників банку, майна, іпотеки, заставної нерухомості, наземного транспорту як для фізичних, так і для юридичних осіб за всіма бізнес лініями Банку. Зокрема, СГ «ТАС» є партнером АБ «Укргазбанк» зі страхування наземного транспорту, придбаного у ТОВ «Харківська автомобільна торгівельна компанія» (Група Компаній «АІС») за програмами кредитування фізичних осіб.

Відповідно до досягнутих домовленостей СГ «ТАС» має можливість співпрацювати з усіма відділеннями мережі АБ «Укргазбанк».

«Співпраця з одним із найбільших банків України розширює можливості діяльності нашої Компанії. Привабливі кредитні умови Банку в сукупності з якісними страховими продуктами СГ «ТАС» забезпечують хороші перспективи для збільшення кількість нових клієнтів та партнерів, – зазначає Директор з корпоративних продажів Сергій Весельський. ¬– Враховуючи розгалужену мережу АБ «Укргазбанк», представники всієї нашої філіальної мережі мають ще один канал продажів страхових продуктів».

Станом на 01.04.2013 рік СГ «ТАС» акредитована в 24 кредитно-фінансових установах.

Довідка:

АБ «Укргазбанк» засновано у 1993 р. Належить до І групи найкрупніших банків за розміром сукупних активів (з 4-х відповідно до класифікації НБУ). Банк має розгалужену мережу, яка налічує 235 відділень, 585 банкоматів, 374 банківських терміналів та 791 торговельних POS-терміналів. АБ «Укргазбанк» обслуговує понад 30 тис. клієнтів – юридичних осіб та понад 580 тис. фізичних осіб

Страхова Група «ТАС»одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 330 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За січень-березень 2013 року Компанія зібрала 95 млн грн страхових премій та виплатила та виплатила 49 млн грн. За 2012 рік Компанія зібрала 362 млн гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.