РЦ Бахчисарай Крымской РД СГ «ТАС» застраховал Бахчисарайский историко-культурный заповедник

РЦ Бахчисарай Крымской РД СГ «ТАС» застраховал Бахчисарайский историко-культурный заповедник

Регіональний Центр Бахчисарай Кримської регіональної дирекції Страхової Групи «ТАС» здійснив комплексне страхування Кримської республіканської установи «Бахчисарайський історико-культурний заповідник».

В рамках договорів страхування передбачено захист майна заповідника до складу якого входять: Ханський палац, будинок-музей ім. І. Гаспринського, печерне місто Чуфут-кале та інші історичні пам’ятки культури. Крім того, Компанією здійснено обов’язкове страхування членів добровільної пожежної дружини, яка охороняє заповідник, а також страхування за договорами КАСКО та «автоцивілки» транспортних засобів, які перебувають на балансі установи.

«Керівництво заповідника ретельно обирало страховика, уважно ознайомлювалося з рейтингами та позицією Компанії на ринку страхових послуг, – розповідає керуюча РЦ Бахчисарай СГ «ТАС» Ельміра Дудка. – Враховуючи, що СГ «ТАС» має гарну репутацію в регіоні і нас як професійних експертів зі страхування рекомендували багато інших наших клієнтів, рішення про страхування Бахчисарайського історико-культурного заповідника було прийнято на користь нашої Компанії».

«Важливо відзначити професійність співробітників нашої дирекції, завдяки яким нам довіряють в регіоні і ми забезпечуємо надійний захист як кримчанам, так і великим структурам та установам» - наголосила директор Кримської РД СГ «ТАС» Віра Константинова.

Довідка:

Кримська республіканська установа «Бахчисарайський історико-культурний заповідник»створено у 1990 року на базі музейного закладу, що існував при Ханському палаці з 1917 року. До заповідника належить 138 нерухомих пам’яток культурної спадщини. В комплекс заповідника входить Бахчисарайський ханський палац – колишня резиденція кримських ханів, пам'ятка історії і культури світового значення, єдиний у світі зразок кримськотатарської палацової архітектури.

Страхова Група «ТАС» одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 330 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За січень-березень 2013 року Компанія зібрала 95 млн грн страхових премій та виплатила та виплатила 49 млн грн. За 2012 рік Компанія зібрала 362 млн гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.