СГ «ТАС» готова вкладати в молодь, яка прагне розвиватися

СГ «ТАС»  готова вкладати в молодь, яка прагне розвиватися

Голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук взяв участь у Національних змаганнях Enactus Україна 2013 в якості члена журі Фінального раунду. Під час змагань 15 студентських команд з 7 міст України представили результати своїх проектів у суспільстві, а представники кращих компаній України виступили суддями. За результатами суддівського голосування Національним переможцем Enactus Україна стала команда Вінницького національного технічного університету. Саме вона представить Україну на Всесвітньому кубку Enactus з 29 вересня по 1 жовтня 2013 р. в м. Канкуні, Мексика.

Варто зазначити, що данні змагання не теоретична, а практична платформа для студентів, яка дає їм змогу продемонструвати, як застосовуючи концепції бізнесу можна впливати на суспільство та допомагати змінювати світ. Завдяки втіленню своїх бізнес – проектів та ідей, команди - фіналісти змогли допомогти місцевим громадам заощадити та заробити понад 1 млн. грн. та відчути економічний, соціальний та екологічний ефект від своєї діяльності.

«Участь СГ «ТАС» в якості партнера змагань Enactus Україна 2013 дає можливість нашій Компанії ефективно реалізовувати політику корпоративно – соціальної відповідальності, залучати талановитих студентів до роботи, та врешті – решт, отримувати стимул йти вперед - поділився враженням Павло Царук. – Філософія нашої Компанії співпадає з цілями Enactus, адже ми теж прагнемо, щоб у нашій команді зростали молоді та перспективні кадри, які будуть готові розвиватися та досягати успіху разом із бізнесом у якому працюють. Змінити ситуацію, країну, світ – може той, хто прагне робити, створювати, рухатись вперед, не зупинятись. Ми готові вкладати в молодь, яка чогось прагне та давати їй можливість реалізуватися» - додав Павло Царук.