Павло Фурсевич відповідатиме за розвиток корпоративного страхування та впровадження інноваційних проектів у СГ «ТАС

Павло Фурсевич відповідатиме за розвиток корпоративного страхування та впровадження інноваційних проектів у СГ «ТАС

З липня 2013 року Павло Фурсевич обіймає посаду заступника Голови Правління страхової групи «ТАС». Зоною відповідальності новопризначеного заступника є впровадження інноваційних проектів, розвиток корпоративного страхування та системних каналів продажів у Компанії.

«Основним завданням у своїй роботі я вбачаю виведення до 2015 року корпоративного сектору Компанії у трійку лідерів страхового ринку України, а також те, що СГ «ТАС» стане номером один для клієнтів, партнерів та страхових посередників», - прокоментував Павло Фурсевич.

Павло Фурсевич один із найкваліфікованіших топ-менеджерів страхового ринку України.Працює в галузі страхування з 1993 року, пройшов шляхом професійного розвитку від страхового агента до Голови Правління мережевих СК.

П.П. Фурсевич народився у 1974 році у Львові. У 1996 році закінчив фізичний факультет Львівського державного університету ім. І. Франка. У 1998 році закінчив магістратуру Державної академії керівних кадрів освіти.

Довідка:
Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За січень-травень 2013 року Компанія зібрала 159,4 млн. грн. страхових премій та виплатила 78,9 млн. грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.