СГ «ТАС» з партнером «Центр – Автокраїна» розпочинають акцію «За крок до мрії»

СГ «ТАС» з партнером «Центр – Автокраїна» розпочинають акцію «За крок до мрії»

З 1 листопада 2013 р. по 31 січня 2014 р. СГ «ТАС» разом із партнером - іноземним підприємством «Центр – Автокраїна» (групою компаній «АІС») проводять акцію для клієнтів «За крок до мрії». Учасниками заходу є страхувальники фізичні та юридичні особи, які в період дії акції придбали будь-який поліс або договір страхування від страхової групи «ТАС».

Кожен учасник акції стає власником флаєра, який надає йому можливість отримати спеціальну пропозицію на придбання автомобіля від «Центр – Автокраїна». Також протягом всієї акції діє спеціальна пропозиція від страхової групи «ТАС» - власники флаєра отримують ексклюзивні умови на страхові програми КАСКО.

«Група Компаній «АІС», як і наша Компанія, має розгалужену регіональну мережу по всій Україні, тому такі акції, як «За крок до мрії» є взаємовигідним і перспективним для всіх її учасників, – наголосив заступник Голови правління СГ «ТАС» Павло Фурсевич. Ми розпочали співпрацю у жовтні 2011 року і за цей час досягли суттєвих успіхів у розширенні клієнтської бази та збільшення обсягів продажів страхових полісів в автосалонах», - додав Павло Фурсевич.

Довідка

Група компаній «АІС» - оператор автомобільних послуг. Компанія працює з 1992 року і є одним з лідерів українського автомобільного ринку з часткою більше 11%. Основою бізнесу Компанії є продаж та сервісне обслуговування транспортних засобів.
Група компаній «АІС» реалізувала концепцію обслуговування клієнтів на всіх етапах володіння автомобілем:

1. Продаж нових автомобілів та автомобілів з пробігом.

2. Сервісне обслуговування автомобілів. Компанія пропонує ряд унікальних послуг на ринку України: запис на СТО через мережу Інтернет, прийом автомобіля на ремонт в нічний час, сервісне обслуговування в кредит, подовжена гарантія, прокат автомобілів та ін.

3. Комплекс послуг, що супроводжує придбання та обслуговування автомобіля: придбання автомобіля в кредит або в лізинг, продаж автомобіля за схемою trade-in; послуги страхування; продаж і встановлення аксесуарів та додаткового обладнання, включаючи ГБО Tartarini; продаж запасних частин; сервіс asistantce – технічна та консультаційна допомога в дорозі;

4. Викуп автомобілів з пробігом.
Група компаній «АІС» пропонує Клієнтам більше ніж 400 моделей автомобілів 17 брендів: Audi, Renault, Citroën, SsangYong, Geely, MG, Hyundai, Chevrolet Niva, ГАЗ, УАЗ, ПАЗ, КАМАЗ.

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.

• За 9 місяців 2013 року Компанія зібрала 295,1 млн грн страхових премій та виплатила 129,4 млн грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Морського страхового бюро України (МСБУ). Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій.