Страхова група «ТАС» застрахувала співробітників «Італмоторс Україна»

Страхова група «ТАС» застрахувала співробітників «Італмоторс Україна»

Страхова група «ТАС» (Київська регіональна дирекція) наприкінці 2013 року застрахувала за програмами добровільного медичного страхування співробітників офіційного дилера італійських автомобілів «Італмоторс Україна».

«Ми вже мали досвід співпраці з цим автосалоном, Київська регіональна дирекція СГ «ТАС» страхувала клієнтів і співробітників «Італмоторс Україна» з таких видів страхування, як: КАСКО, ОСЦПВ, ДМС, - розповів директор Київської регіональної дирекції СГ «ТАС» Андрій Дубей. Впевнений, що ми будемо розвивати продуктову лінійку в рамках співробітництва з «Італмоторс Україна» і цей бізнес буде взаємовигідним для обох компаній», - додав Андрій Дубей.

Довідка
Історія компанії «Італмоторс Україна» розпочинається в серпні 2006 року з одного автосалону. Сьогодні компанія «Італмоторс Україна» є офіційним дилером автомобілів Fiat, Alfa Romeo і Lancia на території України. Компанія пропонує повний спектр послуг з придбання, оформлення, обслуговування та заміни автомобілів. Сервісна станція компанії здійснює комплекс послуг з гарантійного і післягарантійного обслуговування автомобілів марки Fiat, Alfa Romeo і Lancia. У рамках ТМ Fiat «Італмоторс» продала найбільшу кількість автомобілів в Україні серед офіційних дилерів.

Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.

• За 9 місяців 2013 року Компанія зібрала 295,1 млн грн страхових премій та виплатила 129,4 млн грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Морського страхового бюро України (МСБУ). Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій.