Страхова Група «ТАС» розпочала реалізацію нового продукту «ТАС Мандри» - універсального страхового захисту для усіх подорожуючих по Україні»

Страхова Група «ТАС» розпочала реалізацію нового продукту «ТАС Мандри» - універсального страхового захисту для усіх подорожуючих по Україні»

З 15 квітня СГ "ТАС" розпочав реалізацію нового страхового продукту з комплексного страхування під час подорожі або перебування на території України «ТАС Мандри». Новий продукт містить в собі раніше 3 окремі договори страхування – страхування медичних витрат та страхування від нещасних випадків українських громадян під час подорожі Україною, страхування медичних витрат та страхування від нещасних випадків іноземних громадян, що перебувають на території України та страхування ризику видворення для іноземних громадян.

У разі настання страхового випадку «ТАС Мандри» включає організацію та оплату послуг швидкої медичної допомоги, стаціонарної допомоги, амбулаторної допомоги, стоматологічної допомоги, репатріацію, витрати на супроводжувальну особу, а також, надання адміністративної допомоги при видворенні іноземних громадян з території України.

«Новизна «ТАС Мандрів» полягає у тому, що у попередніх страхових продуктах не було встановлено рівень обслуговування – категорію медичних закладів, і Страховик обслуговував Страхувальника на власний розсуд. Тепер продукт включає 5 рівнів програм, які різняться між собою можливими строками дії, наповненням та рівнем обслуговування. Управління медичного асистансу СГ "ТАС, що займається обслуговування цих договорів, організує медичну допомогу в приватних, держаних або відомчих медичних закладах, в залежності від обраної програми страхування», зазначила Ольга Тітко, начальник управління особистого страхування СГ «ТАС».

«Додатково в новому продукті значно розширені ліміти відповідальності та створено окремі програми для колективного страхування, додала Ольга Тітко, - це спростить роботу продавців та агентів СГ «ТАС» в частині продажу договорів страхування «ТАС Мандри», а для клієнтів – це більш комплексний та повноцінний захист з можливістю самостійно визначати бажаний рівень обслуговування у разі настання страхового випадку».


Довідка. Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.

У 2013 році Компанія зібрала 396,5 млн грн страхових премій та виплатила 175,0 млн грн.