У квітні 2014 року СГ «ТАС» виплатила майже півмільйона гривень за згорівший елеватор

У квітні 2014 року СГ «ТАС» виплатила майже півмільйона гривень за згорівший елеватор

Страхова Група «ТАС» у квітні 2014 року виплатила майже півмільйона гривень за згорівший елеватор.

Подія відбулася у грудні 2013 року в Кіровоградській області. В зерносховищі відбулося займання сушильної установки внаслідок теплового самозаймання соняшникового насіння під час інтенсифікації екзотермічних процесів окислення та розпаду з подальшим підвищенням температури, під час чого було серйозно пошкоджено зерносховище. Сума страхової компенсації склала 412 665,1 гривень, які отримала компанія-власник елеватору за договором добровільного страхування майна в СГ «ТАС».

Крім добровільного страхування майна СГ «ТАС» вже декілька років поспіль також обслуговує клієнта за договорами ОСЦПВ, КАСКО, ДСЦПВ, відповідальності за транспортування небезпечних вантажів тощо.

Довідка
Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більше 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів. В 14 з 25 областей України СГ «ТАС» входить в ТОП-3 страхових компаній.

У 2013 році Компанія зібрала 396,5 млн грн страхових премій та виплатила 175,0 млн грн. та стала лідером з страховими преміями та виплатами з ОСЦПВ та Зеленої Карти серед страхових компаній України.