Держава повинна враховувати соціальні ризики галузі – Президент ЛСОУ про ситуацію с СГ «ТАС»

Держава повинна враховувати соціальні ризики галузі – Президент ЛСОУ про ситуацію с СГ «ТАС»

7 жовтня 2014 року в прес-центру інформаційної агенції «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-коференція на тему «Чому Нацкомфінпослуг України призупинила дію ліцензій АТ «Страхова група Т»АС» (приватне)».

Учасниками прес-конференції стали Голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук, Президент Лігі страхових організацій України Олександр Залєтов, генеральний директор МТСБУ Наталія Гудима, Президент Української федерації убезпечення Андрій Перетяжко.

На думку Президента ЛСОУ о мнению Олександра Залєтова, дії регулятора по відношенню до страхових компаній повинні знаходитися виключно в рамках правового поля. При цьому у відношення до системо утворюючих страховиків позиція має враховувати не лише політичні та репутаційні ризики, але й соціальні ризики галузі.

Для того, щоб зняти напруженість та впроваджувати стандарти державно-приватного партнерства, варто забезпечити прозорість таких рішень, в тому числі підвищити роль та функції Громадської Ради при Нацкомфінпослуг, особливо у питаннях, що стосуються системо утворюючих страхових компаній, вважає О.Залєтов.