Страхова Група "ТАС" виплатила за договором страхування "Зелена карта" понад 2,2 млн. грн.

Страхова Група "ТАС" виплатила за договором страхування "Зелена карта" понад 2,2 млн. грн.

Приватне акціонерне товариство "Страхова Група "ТАС" (далі за текстом - АТ "СГ "ТАС" (приватне) виплатило в грудні за договором страхування "Зелена картка", що було укладено в Західній регіональній дирекції, 1,6 млн. грн. Загальна сума виплат за цим договором склала майже 200 тис. євро або понад 2,2 млн. грн. "Страховий випадок з автомобілем Mercedes, власник якого придбав поліс "Зелена картка" в АТ "СГ "ТАС" (приватне), стався на території Угорщини ще влітку 2006 року.

Внаслідок ДТП, винуватцем якої було визнано нашого страхувальника, зазнав пошкодження автомобіль Dodge, один пасажир загинув, а водій отримав травму, що призвела до повної втрати працездатність - інвалідності. Наша Компанія весь цей час платила за лікування, виплатила компенсацію за втрату працездатності жінки-водія, а також виплатила компенсацію за смерть її матері, - сказала Світлана Косаревич, директорка Західної регіональної дирекції АТ "СГ "ТАС" (приватна), що розташована у м. Львів.

- Ця виплата є гарним прикладом того, що наша Компанія виконує взяті на себе зобов'язання. Ми продаємо поліси "Зелена картка" на трьох митних переходах: у с. Шегині, м. Рава-Руська та с. Смільниця. Смільниця. Чимало людей купують "Зелену картку" саме в АТ "СГ "ТАС" (приватне), незважаючи на те, що низка інших СК також пропонують такі поліси, і ціни у всіх однакові. Страхувальники віддають перевагу нашій Компанії саме тому, що знають - ми дійсно платимо".