Близько 11 млн грн виплатила СГ «ТАС» в жовтні за договорами КАСКО і полісами ОСЦПВ

Близько 11 млн грн виплатила СГ «ТАС» в жовтні за договорами КАСКО і полісами ОСЦПВ

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані про найкрупніші виплати, які здійснила протягом другого осіннього місяця.

Так, згідно зі статистикою, впродовж жовтня лише за полісами обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) СГ «ТАС» було виплачено 7 161 411 грн. В свою чергу, за договорами страхування транспортних засобів (КАСКО) компанією було відшкодовано клієнтам 3 718 342 грн.

Так, понад 931 тис. грн Страхова група «ТАС» виплатила за договором страхування Porsche Cayenne. Автомобіль було викрадено на території Франції, під час подорожі страхувальника за кордон. Водночас страхове відшкодування за повністю знищений внаслідок зіткнення з іншим транспортним засобом автомобіль Renault склало 623 тис. грн. Аварія сталася в Київській області.

В свою чергу, за знищену в результаті зіткнення з іншими автомобілями вантажівку DAF Страхова група «ТАС» виплатила 120 тис. грн. Дорожньо-транспортна пригода сталася на Львівщині.

Серед інших великих страхових відшкодувань, яких було виплачено СГ «ТАС» в жовтні, варто виділити виплату максимального відшкодування за полісом ОСЦПВ, що передбачене законодавством, в розмірі 100 тис. грн. Крім того, в жовтні Страхова група «ТАС» виплатила відшкодування за договором добровільного страхування цивільно-правової відповідальності автовласників в сумі 145 тис. грн.

Нагадаємо, за перші дев‘ять місяців поточного року СГ «ТАС» загалом було виплачено 189,25 млн грн страхових відшкодувань, з яких за полісами «Зелена картка» – 67,08 млн грн, за полісами ОСЦПВ– 55,62 млн грн. За договорами КАСКО Страхова група «ТАС» упродовж січня – вересня виплатила 40,02 млн грн.