Понад 260 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором «ЄвроКАСКО»

Понад 260 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором «ЄвроКАСКО»

Цей інцидент, згодом визнаний страховим випадком, стався на Київщині.

Власне, ніщо не віщувало біди: чудова погода, рівна дорога, світлий час доби. Застрахований СГ «ТАС»  Kia Sportage рухався трасою, що проходила повз ліс, як раптом на дорогу вибіг лось. Водій автобуса, що їхав перед кросовером, не встиг загальмувати та скоїв наїзд на тварину, в результаті чого та загинула.

В свою чергу, водій Sportage, попри  те, що різко скинув швидкість, все ж таки зупинити авто не зміг – кросовер наїхав на тіло загиблого лося. В результаті зіткнення було пошкоджено передні праві двері та крило автомобіля, а також передню частину кузову: капот, бампер, решітку радіатора, диск та шину переднього колеса.

Страхова група «ТАС», де кросовер застраховано за програмою «5 зірок» договору «ЄвроКАСКО», вивчивши обставини пригоди, визнала страховий випадок та оперативно врегулювала його, в повному обсязі виплативши відповідне страхове відшкодування. Сума виплати склала 260661 грн.

Нагадаємо, договір «ЄвроКАСКО» включає в себе п‘ять програм автострахування – різних за наповненням та вартістю. Так, програма «1 зірка» покриває виключно великі збитки – внаслідок викрадення чи знищення авто. За програмою «2 зірки» СГ «ТАС» також здійснить виплату в разі пошкодження транспортного засобу в ДТП, внаслідок пожежі, стихійного лиха або в результаті протиправних дій третіх осіб. За програмою «3 зірки» страхувальник також має можливість отримати виплату без надання довідки поліції. Програма «4 зірки» до всього іншого передбачає відшкодування збитків, спричинених пошкодженням авто через інші події, аніж перелічені вище. І максимальний страховий захист за принципом повного КАСКО забезпечує програма «5 зірок» договору «ЄвроКАСКО», що включає в себе розширене страхове покриття і великий перелік додаткових опцій.

Страховий тариф за договором «ЄвроКАСКО» становить від 0,99%.

Таким чином, в рамках одного договору кожен автовласник в залежності від власних потреб та фінансових можливостей може отримати оптимальний рівень страхового захисту, що відповідає найвищим європейським стандартам, за прийнятною для себе ціною.