Тільки за договорами КАСКО та полісами ОСЦПВ у грудні СГ "ТАС" виплатила понад 23,8 млн грн

Тільки за договорами КАСКО та полісами ОСЦПВ у грудні СГ "ТАС" виплатила понад 23,8 млн грн

Страхова група "ТАС" оприлюднила статистику виплат за останній місяць минулого року. Так, згідно з даними компанії, лише за полісами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників потерпілим було виплачено 15 079 483 грн страхових відшкодувань. В свою чергу, за договорами страхування наземного транспорту клієнтам СГ "ТАС" було виплачено 8 756 743 грн.

Саме на договори КАСКО припадають і найбільші виплати грудня.

Так, 1,9 млн грн страхового відшкодування було перераховано власникові автомобіля Mercedes GL 350, знищеного в результаті пожежі. Надзвичайна подія сталася в Київській області. Варто зазначити, що весь процес врегулювання збитку зайняв лише три тижні від дати повідомлення страховика про настання страхового випадку. Авто було застраховано за договором КАСКО "Зелений коридор".

В свою чергу, за пошкоджену внаслідок ДТП вантажівку Renault Midlum СГ "ТАС" виплатила страхове відшкодування в розмірі 400 тис. грн. Водій застрахованого за договором "Правильне КАСКО" автомобіля не впорався з керуванням та машина врізалася в дорожню огорожу. Аварія сталася в Київській області.
Водночас виплата СГ "ТАС" за пошкоджену в аварії Toyota Corolla склала 263 735 грн. Водій авто не врахував дорожню обстановку, через що допустив зіткнення з автомобілем Mercedes. ДТП сталася в столиці. Страхова група "ТАС", вивчивши обставини справи, визнала подію страховою та в рамках своїх зобов'язань за договором "Правильне КАСКО" оперативно відшкодувала клієнтові заподіяні йому збитки.

Серед великих виплат, здійснених Страховою групою "ТАС" протягом грудня 2017 року, також варто відзначити відшкодування за полісом "Зелена картка", що склало 450 тис. грн. Саме цю суму було перераховано власнику вантажівки, пошкодженої в ДТП з вини страхувальника компанії. Аварія сталася в Польщі.
Крім того, в грудні Страхова група "ТАС" здійснила досить велику виплату за договором страхування майна - 316 683 грн було перераховано власникові автозаправного комплексу в Київській області. Внаслідок зіткнення двох авто біля АЗС одна з машин влетіла в газовий модуль, що призвело до його вибуху. Страхова група "ТАС", визнавши подію страховою, відшкодувала в повному обсязі завдані страхувальнику збитки.

Нагадаємо, за підсумками одинадцяти місяців минулого року загальний обсяг виплат СГ "ТАС" склав 330,59 млн грн. Зокрема, за полісами обов'язкової "автоцивілки" страховиком було відшкодовано 114,49 млн грн, за полісами "Зелена картка" - 83,38 млн грн, за договорами КАСКО - 78,38 млн грн. Відповідно, за договорами добровільного медичного страхування за вказаний період було відшкодовано 32,74 млн грн, за договорами страхування майна - 5,23 млн грн. За іншими договорами страхування за одинадцять місяців СГ "ТАС" виплатила 16,37 млн грн страхових відшкодувань.