Виплата за полісом добровільної «автоцивілки» перевищила 136 тис. грн

Виплата за полісом добровільної «автоцивілки» перевищила 136 тис. грн

Страхове відшкодування в розмірі 236 027 грн виплатила Страхова група «ТАС» за збиток, заподіяний власникові автомобіля Nissan внаслідок аварії, що сталася з вини страхувальника компанії в Дніпрі.

Перебуваючи за кермом свого Hyundai Getz, клієнт СГ «ТАС» не врахував дорожню обстановку та допустив зіткнення з автомобілем Nissan, що їхав попереду. Від удару Nissan розвернуло та відкинуло на відбійник. В результаті ДТП обидві автівки отримали суттєві пошкодження. Так, вартість відновлювального ремонту лише пошкодженого Nissan, за підрахунками експертів, склала 236 027 грн. І невідомо, яким чином винуватцеві аварії вдалося б зібрати необхідну чималу суму, якби не страховий поліс від Страхової групи «ТАС», яка швидко та в повному обсязі компенсувала потерпілому завдані збитки.

Зокрема, 100 тис. грн було відшкодовано за полісом обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласника, а решту суми – за полісом добровільної «автоцивілки», завбачливо оформленої страхувальником в рамках договору «Повний автозахист» одночасно з полісом ОСЦПВ.

Нагадаємо, договір «Повний автозахист» забезпечує всебічний захист автовласника. Зокрема, договором передбачене страхування транспортного засобу самого страхувальника за програмою «Легке КАСКО», добровільне страхування його цивільно-правової відповідальності та страхування здоров‘я водія на випадок ДТП. Крім того, в рамках договору страховик забезпечує своїм клієнтам цілодобову інформаційно-консультаційну підтримку, а також організацію технічної, юридичної та медичної допомоги.

Слід зазначити, що переваги всебічного страхового захисту від СГ «ТАС» гідно оцінили страхувальники. Це підтверджує і статистка компанії, згідно з якою 2/3 клієнтів не задовольняються лише одним договором страхування від свого страховика, вважаючи за доцільне придбати додаткові продукти задля забезпечення максимального страхового захисту на випадок будь-яких негараздів.