СГ "ТАС" за прозорість страхування

СГ "ТАС" за прозорість страхування

Сьогодні в приміщенні конференц-зали готелю "Опера" у Львові відбулася прес-конференція Страхової Групи "ТАС" за участю Голови Правління СГ "ТАС" Дмитра Грицути та Директора Західної Регіональної Дирекції СГ "ТАС" Світлани Косаревич. Перші особи СГ "ТАС" розповіли про успішну роботу Групи у 2007 році, а також про конкурс для журналістів України, який оголосила СГ "ТАС".

Страхова Група "ТАС" успішно працює і розвивається, про що свідчать її фінансові показники за минулий 2007 рік. Страхові платежі СГ "ТАС" у 2007 році становили 262 млн. грн., що в 1,63 разу більше, ніж у 2006-му. Страхові виплати СГ "ТАС" у 2007 році порівняно з 2006-м зросли в 2,3 разу і становили майже 90,6 млн. грн. Зокрема, в 4 кварталі 2007 року СГ "ТАС" виплатила своїм клієнтам понад 31,6 млн. грн., (у 4 кварталі 2006 року - 13,544 млн. грн.).

СГ "ТАС" має розгалужену мережу регіональних підрозділів по всій Україні. Зокрема, в структурі Групи працює більше 30-ти Регіональних Дирекцій та Філій і 400 центрів Продажів у всіх областях. У Львові та Львівській області СГ "ТАС" представляє Західна Регіональна Дирекція, яка завжди показує хороші результати роботи. У 2007 році Західна РД СГ "ТАС" залучила майже 10 млн. гривень платежів, що в 1,67 рази більше, ніж у 2006 році, та виплатила 3,43 млн. гривень страхових відшкодувань, що більше у 2,5 рази.порівняно з минулим роком.

У ювілейний для себе рік (у 2008-му Страхова Група "ТАС" відзначить 10-річчя) СГ "ТАС" має намір збільшити страхові платежі на 70%, для чого планує розширити свою агентську мережу і відкрити 80 нових підрозділів у різних областях країни.

Крім суто ділових планів, колектив СГ "ТАС" планує проводити масштабну просвітницьку діяльність у суспільстві, спрямовану на підвищення страхової культури населення країни. У цій справі значну роль, на думку СГ "ТАС", мають відігравати журналісти регіональних та місцевих видань, які у своїх публікаціях фахово розповідатимуть про користь та важливість страхування: добровільного медичного та особистого, страхування майна та відповідальності перед третіми особами, страхування вантажів, перевезень тощо.

Ось чому Страхова Група "ТАС" оголосила конкурс журналістських робіт - публікацій у регіональних та центральних газетах і журналах на тему "Соціальна значущість страхування в Україні". Головні призи для переможців від СГ "ТАС": три ноутбуки - для двох журналістів регіональних ЗМІ та одного представника центральної преси. Заохочувальні призи: п'ять дисконтних карток на придбання страхових та банківських послуг. Тож запрошуємо, зокрема, журналістів Західної України взяти участь у цьому конкурсі, який триватиме з 15 грудня 2007 року по 15 грудня 2008 року.

Роботи можна надсилати на адресу: tas@tas-insurance.com.ua, обов'язково з позначкою "Конкурс для ЗМІ СГ "ТАС".