Майже півмільйона гривень за згорілий елеватор

Майже півмільйона гривень за згорілий елеватор

Страхова група "ТАС" у квітні 2014 року виплатила майже півмільйона гривень за згорілий елеватор.

Подія сталася в грудні 2013 року в Кіровоградській області. У зерносховищі сталося загоряння сушильної установки внаслідок самозаймання соняшникового насіння під час інтенсифікації екзотермічних процесів окиснення та розпаду з подальшим підвищенням температури, внаслідок чого було серйозно пошкоджено зерносховище. Сума страхової компенсації склала 412 665,1 гривень, які отримала компанія-власник елеватора за договором добровільного страхування майна в СГ "ТАС".

Крім добровільного страхування майна СГ "ТАС" вже кілька років поспіль також обслуговує клієнта за страховим захистом ОСЦПВ, КАСКО, ДСАЦВ, відповідальності за перевезення небезпечних вантажів та інше.

Довідка.
Страхова Група "ТАС" - одна з найбільших страхових компаній України, заснована 1998 року, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам понад 80 страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

СГ "ТАС" має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій та філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працює близько 1300 штатних співробітників і понад 3000 страхових агентів. У 14 з 25 областей України СГ "ТАС" входить до ТОП-3 страхових компаній.

У 2013 році Компанія зібрала 396,5 млн грн страхових премій та виплатила 175,0 млн грн і стала лідером за страховими преміями та виплатами з ОСЦПВ та Зеленої Карти.