Страхова Група "ТАС" запровадила програму "ТАС - КОЛЕКТИВ"

Страхова Група "ТАС" запровадила програму "ТАС - КОЛЕКТИВ"

У травні в СГ "ТАС" почала діяти нова програма добровільного комплексного страхування здоров'я на випадок хвороби та від нещасного випадку, що отримала назву "ТАС-Колектив". Програма розроблена фахівцями Управління медичного та особистого страхування СГ "ТАС" і передбачає виплати застрахованим особам у разі настання страхового випадку в розмірі, обумовленому в договорі.

За програмою "ТАС-Колектив" застрахована особа не зобов'язана звертатися лише до лікувальних закладів страховика або його асистуючої компанії, а може сама обирати сама, де лікуватись та кому сплачувати - в лікувальну касу чи особисто лікареві. Таким чином, у СГ "ТАС" врахували той факт, що сьогодні багато людей постійно звертаються до своїх лікарів і негативно ставляться до пропозицій страхових компаній змінити лікувальний заклад. Тому програма "ТАС-Колектив" передбачає, що застрахований може лікуватися там, де йому зручніше. При цьому людина знає, на яку компенсацію своїх витрат на лікування вона може розраховувати. За такого виду страхування крім витрат через захворювання також здійснюються виплати за фактом інвалідності або смерті застрахованого.

Страхова Група "ТАС" пропонує як комплексне страхування від нещасного випадку та на випадок захворювання, так і за кожним із цих видів страхування окремо. Зокрема, можна застрахуватися на випадок захворювання (яке може потребувати консервативного лікування, хірургічного втручання та подальшого лікування, призвести до стійкої втрати працездатності, смерті внаслідок захворювання), і також можна застрахуватися від нещасного випадку (що може призвести до травматичного ушкодження, тимчасової або стійкої втрати працездатності - встановлення первинної інвалідності, смерті внаслідок нещасного випадку).

Договір передбачає гарантовану виплату, яка варіюється у відсотковому відношенні залежно від страхової суми та типу захворювання. У разі втрати застрахованим загальної працездатності внаслідок нещасного випадку, компенсація розраховується за допомогою таблиці розмірів страхових виплат. За договором передбачається лікування застрахованого в умовах денного та цілодобового стаціонару, а також в амбулаторних умовах і компенсацію за кожен день непрацездатності.

"Ми вважаємо, що запровадження програми "ТАС-Колектив" дасть змогу значно знизити фінансові витрати організацій на виділення матеріальної допомоги для лікування співробітників, - коментує новину начальник відділу особистого страхування Управління медичного та особистого страхування СГ "ТАС" Олександр Шилін, - а також скоротити час, що адміністрації та профспілкові організації витрачають на розгляд цих питань. Крім цього, запровадження програми "ТАС - Колектив" дасть змогу якісно поліпшити систему соціального захисту колективів підприємств".

Головним у програмах Страхової Групи "ТАС" є те, що при страхуванні від нещасного випадку та на випадок захворювання страхова виплата здійснюється за фактом захворювання, травми, або іншого страхового випадку цієї низки в розмірі, обумовленому договором страхування, який обирає сам застрахований. Крім цього, таке страхування - це ефективний спосіб підвищити лояльність працівників по відношенню до свого роботодавця.