СГ «ТАС» виплатила понад 380 тис. грн за пошкоджений банкомат

СГ «ТАС» виплатила понад 380 тис. грн за пошкоджений банкомат

Банківські установи завжди привертали увагу зловмисників. І йдеться не лише про різноманітні шахрайські дії, а про тривіальне хуліганство, наприклад, пов‘язане з пошкодженням майна банків, зокрема банкоматів, в тому числі з метою пограбування.

Один з таких випадків стався нещодавно на Одещині. Серед білого дня невідомі правопорушники, розбивши банкомат, встановлений на вулиці, поцупили з нього готівку. Пошуки злодіїв по гарячих слідах результатів не дали.

Та поки правоохоронці шукають злочинців, Страхова група «ТАС», де застраховане майно банку, прийняла рішення про визнання інциденту, що стався, страховою подією та в рамках своїх зобов‘язань за укладеним договором страхування оперативно здійснила виплату відшкодування в розмірі заподіяних клієнту збитків, що становить 383 800 грн.

Нагадаємо, лінійка СГ «ТАС» включає в себе цілу низку продуктів зі страхування майна, розрахованих як на юридичних, так і фізичних осіб та розроблених з врахуванням реальних потреб страхувальників. Зокрема, за умовами договору страхування майна «Повний житлозахист» клієнти мають можливість не лише убезпечити себе на випадок пошкодження майна внаслідок пожежі, затоплення, стихійних явищ, наїзду транспорту та протиправних дій третіх осіб – крадіжки, пограбування тощо, але й застрахувати свою відповідальність перед сусідами на випадок затоплення чи пошкодження їх майна з вини страхувальника СГ «ТАС».

Крім того, договір містить низку досить цікавих опцій, в тому числі передбачає забезпечення захисту цінних речей, зокрема ювелірних виробів, хутра, живопису тощо, покриття збитків, спричинених провалом конструкції внаслідок випадання великої кількості снігу, а також збитків, заподіяних в результаті необережності клієнта під час проведення ремонту житла, тощо. До речі, страхове відшкодування за договором «Повний житлозахист» виплачується страховиком в розмірі вартості аналогічного пошкодженому нового майна за актуальними цінами.