Понад 630 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за двома договорами КАСКО

Понад 630 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за двома договорами КАСКО

Одразу два великих збитки днями відшкодувала своїм клієнтам Страхова група «ТАС» за договорами «Правильне КАСКО».

Аварія, в якій було пошкоджено застрахований СГ «ТАС» позашляховик Toyota Land Cruiser, сталася на Тернопільщині. Виконуючи обгін машин, що їхали перед ним, Land Cruiser зачепив автомобіль Chevrolet, що рухався зустрічною смугою. Внаслідок зіткнення було пошкоджено передню частину позашляховика, зокрема, ліве крило, бампер та диск колеса. При цьому, за висновком експертів, загальний розмір збитків, заподіяних страхувальникові в результаті ДТП, склав 335849 грн. Страхова група «ТАС», вивчивши обставини справи, визнала подію, що сталася, страховою та оперативно та в повному обсязі виплатила клієнтові належне страхове відшкодування.

За подібних обставин стався страховий випадок і з іншим автомобілем, застрахованим СГ «ТАС» за договором «Правильне КАСКО», - Mitsubishi Outlander. Аварія сталася на Полтавщині. Повертаючи з траси на путівець, водій кросовера ніяк не очікував, що назустріч йому вискочить інший автомобіль. На жаль, незважаючи на всі зусилля обох автомобілістів, уникнути зіткнення не вдалося. В результаті аварії було пошкоджено передню частину Outlander, чим власникові автомобіля, за висновком експертів, було заподіяно збитків в розмірі 294580 грн. Саме цю суму й перерахувала Страхова група «ТАС» на рахунок автосервісу, де здійснюватиметься ремонт машини.

Нагадаємо, «Правильне КАСКО» - один з найзатребуваніших вітчизняними автовласниками договорів автострахування в продуктовій лінійці СГ «ТАС». Розроблений з урахуванням реальних потреб автовласників, договір містить мінімум виключень зі страхового покриття та водночас передбачає максимальний перелік страхових ризиків, які відповідно до побажань страхувальника можна вільно комбінувати задля забезпечення оптимального страхового захисту. Виплати страхового відшкодування за договором здійснюються в строк до 15 робочих днів за всіма страховими випадками, окрім знищення або викрадення авто, за якими відшкодування виплачуються в термін до 25 робочих днів.