За викрадену в Тернополі автівку СГ «ТАС» виплатила 300 тисяч гривень

За викрадену в Тернополі автівку СГ «ТАС» виплатила 300 тисяч гривень

Втратою автівкою закінчився візит мешканця Тернополя до торгового центру. Вирішивши скупитися після роботи по дорозі додому, клієнт СГ «ТАС» аж ніяк не очікував, що, повернувшись на стоянку, він там не знайде свій автомобіль Toyota Venza, який залишив півгодини тому.

На жаль, правоохоронці, які оперативно прибули на місце інциденту, лише констатували факт викрадення автівки та розпочали розслідування обставин події. Між тим, розшукові заходи бажаного результату допоки не принесли: авто й досі не повернуто законному власникові, пошуки зловмисників тривають.

Водночас Страхова група «ТАС», де за програмою «5 зірок» договору «ЄвроКАСКО» було застраховано викрадений автомобіль, вивчивши обставини пригоди, прийняла рішення про визнання події, що сталася, страховою та виплаті страхувальникові належного відшкодування в розмірі заподіяних йому збитків, сума яких сягнула 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, на договори автострахування, зокрема КАСКО, припадає левова частка виплат Страхової групи «ТАС», яка вже давно посіла місце лідера у відповідному сегменті страхового ринку України. Так, за статистикою, з 2,18 млн грн, які СГ «ТАС» в середньому виплачує за укладеними договорами страхування щодня, 1,83 млн грн складають відшкодування за договорами автострахування. Залишається додати, що в 2018 році Страхову групу «ТАС» обрали своїм страховиком 1023232 клієнта.