Виплата СГ «ТАС» за пошкоджену Toyota перевищила 300 тис. грн

Виплата СГ «ТАС» за пошкоджену Toyota перевищила 300 тис. грн

Аварія із застрахованим Страховою групою «ТАС» автомобілем Toyota Corolla сталася на одному з найбільш загачених проспектів столиці в годину «пік». Водій Toyota не врахував дорожню обстановку, не дотримався безпечної дистанції та допустив зіткнення з іншим транспортним засобом, що рухався в потоці.

В результаті аварії було суттєво пошкоджено передню частину застрахованої автівки: капот, бампер, решітку радіатора та одну з блок-фар.

Страхова група «ТАС», отримавши повідомлення про настання випадку, що може бути визнаний страховим, оперативно взялася до вивчення обставин інциденту. За результатом розгляду справи його було визнано страховою подією та прийнято рішення про виплату клієнтові страхового відшкодування в розмірі збитків, яких він зазнав. Сума виплати склала 318033 грн.
Авто було застраховано за договором страхування наземного транспорту «Правильне КАСКО».

Залишається додати, що на договори автострахування, за статистикою, припадає левова частка виплат СГ «ТАС» – понад 80%. Зокрема, за підсумками дев’яти місяців лише за полісами обов’язкової «автоцивілки» потерпілим було відшкодовано 205,81 млн грн. В свою чергу, за договорами КАСКО Страхова група «ТАС» в січні – вересні виплатила 136,1 млн грн відшкодувань, за полісами «Зелена картка» – 75,21 млн грн.

Нагадаємо, за інформацією авторитетного профільного видання Insurarnce TOP, за останніми даними, СГ «ТАС» посідає друге місце на ринку автострахування України – як за сукупною сумою платежів, залучених за договорами КАСКО, полісами ОСЦПВ та «Зелена картка», так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.