Понад 656 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджений позашляховик

Понад 656 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджений позашляховик

Аварія, в якій було серйозно пошкоджено застрахований СГ «ТАС» автомобіль Toyota Land Cruiser Prado, сталася на трасі на Житомирщині.
Поспішаючи у справах, водій позашляховика вирішив обігнати Mercedes, який рухався перед ним. Виконанню маневру завадив водій Mercedes, який несподівано різко «підрізав» Toyota Land Cruiser, що вже пішов на обгін. В результаті зіткнення позашляховик двічі перевернувся, зазнавши значних пошкоджень. Серйозного ремонту потребував після аварії і другий автомобіль – учасник ДТП.

Страхова група «ТАС», отримавши повідомлення про інцидент, оперативно взялася до вивчення його обставин. Подію було визнано страховою та прийнято рішення про виплату клієнтові страхового відшкодування в розмірі заподіяних йому збитків, що, згідно з висновком експертів, склали 656282 грн. Автомобіль було застраховано за програмою «3 зірки» договору «ЄвроКАСКО».

Нагадаємо, договір страхування наземного транспорту «ЄвроКАСКО 5 зірок» розроблений спеціалістами СГ «ТАС» з урахуванням актуальних потреб автомобілістів та їх побажань щодо страхового захисту на дорозі. Договір розрахований на всі категорії вітчизняних автовласників – з різними вимогами до рівня наповнення страхових програм та різними фінансовими можливостями. Так, «ЄвроКАСКО» включає в себе п’ять програм – за кількістю зірок, що передбачають різний рівень страхового покриття і, відповідно, різну вартість договору. Мінімальний тариф за договором складає 0,99%.