093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Вересневі виплати СГ «ТАС» за договорами КАСКО та полісами ОСЦПВ перевищили 36,7 млн грн

Страхова група «ТАС» оприлюднила статистику виплат за перший місяць осені. Так, лише за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників у вересні потерплим було відшкодовано 23486597 грн. В свою чергу, виплати за договорами страхування наземного транспорту склали 13257230 грн.

Водночас найбільшою виплатою СГ «ТАС» у вересні стало відшкодування в розмірі понад 1,38 млн грн за договором страхування відповідальності автоперевізників та експедиторів.

Вантажівка, що належала перевізнику, відповідальність якого було застраховано СГ «ТАС», потрапила в аварію на території Словаччини. На слизькій дорозі водій не зміг втримати велику машину, її занесло в повороті і, врешті-решт, автомобіль перевернувся. Окрім власне машини, внаслідок ДТП було пошкоджено й товар, що нею перевозився.
Страхова група «ТАС», вивчивши обставини інциденту, визнала його страховим випадком та оперативно врегулювала його, виплативши належне за укладеним договором відшкодування в розмірі 1383420 грн.

За аналогічних обставин сталася і аварія з іншим вантажним автомобілем, застрахованим СГ «ТАС» за договором «Правильне КАСКО». Цей інцидент стався в Рівненській області. На слизькій після зливи дорозі причеп застрахованого тягача перевернувся, потягнувши за собою й саму вантажівку. На жаль, втримати авто водій вже не зміг, і велика машина разом з причепом перевернулася в кювет. В результаті аварії було серйозно пошкоджено кузов вантажного автомобіля. При цьому збиток його власника, за висновком експертів, сягнув 400000 грн. Саме цю суму оперативно та в повному обсязі виплатила СГ «ТАС» своєму клієнтові.

Крім того, до «трійки» найбільших вересневих страхових відшкодувань СГ «ТАС» увійшла ще одна виплата за договором «Правильне КАСКО» - в розмірі 395294 грн. Саме цю суму виплатила Страхова група «ТАС» своєму клієнтові, власникові позашляховика Dodge Durango, який було пошкоджено в аварії, що сталася на Київщині. На повороті траси в застрахований транспортний засіб врізалося інше авто, водій якого намагався обігнати автомобільний потік. Удар виявився настільки потужним, що водійські двері Dodge вдалося відчинити лише спеціалістам рятувальної служби. Втім, на щастя, людських жертв вдалося уникнути. А ось транспортні засоби учасників пригоди зазнали значних пошкоджень. Зокрема, в Durango було повністю деформовано лівий бік кузова, куди прийшовся удар.

Страхова група «ТАС» за результатом вивчення обставин аварії, визнала інцидент страховим випадком та в рамках своїх зобов’язань за договором страхування відшкодувала своєму клієнтові заподіяні йому збитки в повному обсязі.