Травневі виплати за договорами КАСКО та ОСЦПВ перевищили 11,87 млн грн

Травневі виплати за договорами КАСКО та ОСЦПВ перевищили 11,87 млн грн

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо виплат, здійснених впродовж останнього весняного місяця 2017 року. Так, згідно зі статистикою, лише за договорами страхування наземного транспорту СГ «ТАС» відшкодувала клієнтам 5 160 624 грн. Водночас обсяг виплат за обов‘язковою «автоцивілкою» склав 6 718 630 грн.

Найбільші виплати компанії традиційно були здійснені за договорами КАСКО. Зокрема, понад 1,12 млн грн виплатила Страхова група «ТАС» за викрадений на Миколаївщині позашляховик Range Rover. Автомобіль було застраховано за договором «ЄвроКАСКО», пакет «5 зірок».

Серед інших великих відшкодувань травня варто відзначити виплату близько 339 тис. грн за знищений внаслідок зіткнення з іншим транспортним засобом автомобіль VW Touareg. Аварія сталася на автотрасі в Молдові. Touareg було застраховано СГ «ТАС» за договором «Правильне КАСКО».

Окрім того, в травні СГ «ТАС» здійснила низку крупних виплат за полісами добровільного страхування цивільно-правової відповідальності автовласників. Зокрема, 136 тис. грн було відшкодовано мешканцю Дніпра, автівку якого було пошкоджено з вини страхувальника СГ «ТАС». Перебуваючи за кермом свого Hyundai Getz, клієнт Страхової групи «ТАС» не врахував дорожню обстановку, внаслідок чого допустив зіткнення з автомобілем Nissan, що їхав попереду. За оцінкою експертів, вартість відновлювального ремонту пошкодженої автівки склала 236 027 грн. Страхова група «ТАС», виконуючи свої зобов‘язання перед клієнтом, здійснила виплату страхового відшкодування потерпілому: 100 тис. грн було виплачено за полісом обов‘язкової «автоцивілки», а решту суми – за полісом добровільного страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, який клієнт оформив в рамках договору «Повний автозахист».

В свою чергу, власникові пошкодженого також з вини страхувальника компанії автомобіля Toyota Camry СГ «ТАС» виплатила відшкодування в розмірі 227 284 грн, 100 тис. грн з яких – за полісом ОСЦПВ, а решту суми збитку – за полісом добровільної «автоцивілки». Аварія сталася на Львівщині. Страхувальник Страхової групи «ТАС», перебуваючи за кермом свого Kia Magentis, не впорався з керуванням, в результаті чого сталося зіткнення з Toyota Camry, що їхала попереду. Внаслідок ДТП обидві автівки отримали значні пошкодженням. Втім, виплачувати потерпілому компенсацію за заподіяний збиток винуватцю аварії не довелось – в рамках договору «Повний автозахист» про відшкодування подбала Страхова група «ТАС».