СГ «ТАС» виплатила 430 тис. грн за договором «Правильне КАСКО»

СГ «ТАС» виплатила  430 тис. грн за договором «Правильне КАСКО»

Аварія, в якій було пошкоджено застрахований СГ «ТАС» вантажний автомобіль DAF FTP XF 105, сталася на трасі в Київській області. 

Водій вантажівки, під’їжджаючи до одного з перехресть, де не працював світлофор, вчасно не помітив, що регулювальник зупинив рух транспортних засобів в його потоці, дозволяючи таким чином проїхати автомобілям з перпендикулярної дороги. Тож, коли авто, що їхали перед  DAF однією смугою з ним, вже почали скидати швидкість, водій вантажівки загальмувати не встиг, через що допустив зіткнення із автомобілем Renault, який їхав попереду.

В результаті інциденту легковик зазнав незначних пошкоджень – було розбито задній бампер автомобіля та два задні ліхтарі.

А ось пошкодження авто самого винуватця ДТП виявилися суттєвішими: внаслідок удару було пошкоджено обидва передніх крила DAF, дві передніх двері, капот, передній бампер та решітку радіатора, а також розбито дві блок-фари.

Втім, самостійно платити за ремонт свого автомобіля власникові вантажівки не довелося.

Страхова група «ТАС», де DAF застраховано за договором «Правильне КАСКО», вивчивши обставини інциденту, визнала його страховим випадком та належним чином врегулювала, виплативши в рамках своїх зобов’язань відповідне страхове відшкодування – в розмірі 430 тис. грн.

Нагадаємо, Страхова група «ТАС», що посідає одне з лідируючих місць на ринку автострахування України, пропонує до уваги автовласників широку лінійку страхових продуктів, що стануть у пригоді у випадку будь-яких негараздів на дорозі.

Серед переваг договору страхування наземного транспорту «Правильне КАСКО» від СГ «ТАС» варто відзначити покриття максимального переліку страхових ризиків, які можна вільно комбінувати в залежності від актуальних потреб автовласника, можливість отримання виплати без надання страховикові довідки поліції, широку територію дії, неагрегатну страхову суму, оптимальні строки виплат, а також компенсацію витрат на рятування та евакуацію застрахованого транспортного засобу з місця пригоди.