Понад 324 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджену в ДТП вантажівку

Понад 324 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджену в ДТП вантажівку

Чергову велику виплату за договором страхування наземного транспорту днями здійснила Страхова група «ТАС» – страхове відшкодування в розмірі понад 324 тис. грн було виплачено за договором «Правильне КАСКО».

Аварія, в якій зазнав пошкоджень застрахований вантажний автомобіль MAN TGX , сталася на Львівщині: під час руху в тягач несподівано врізався легковик Skoda Octavia Tour, що їхав зустрічною смугою.

В результаті зіткнення в авто винуватця пригоди було пошкоджено передні ліві крило та двері, капот, передній бампер, диск та шину переднього колеса, розбито одну з блок-фар тощо – словом, перелік пошкоджень виявився чималим. Втім, «дісталося» й вантажівці: внаслідок удару було пошкоджено задню ліву частину тягача, зокрема крило, а також диск та шину одного з коліс.  

Однак самостійно вирішувати проблеми, спричинені аварією, власникові MAN не довелося – завдяки наявності договору страхування наземного транспорту «Правильне КАСКО» від Страхової групи «ТАС».

Вивчивши обставини інциденту, СГ «ТАС» визнала його страховим випадком та в рамках своїх зобов’язань врегулювала: організувала проведення огляду пошкодженого автомобіля експертом та виплатила належне відшкодування. Сума виплати склала 324222 грн.

Нагадаємо, договір «Правильне КАСКО» входить до числа продуктів-бестселерів в лінійці СГ «ТАС». Висока популярність договору обумовлена його численними перевагами порівняно з конкурентами. Так, серед головних особливостей цього продукту варто відзначити покриття максимального переліку страхових ризиків, які в залежності від власних потреб страхувальник може вільно комбінувати, можливість отримати виплату без надання довідок компетентних органів, широку територію дії договору, неагрегатну страхову суму, якісне сервісне обслуговування, що включає в себе компенсацію витрат на порятунок авто, евакуатор тощо, та оптимальні строки виплат страхових відшкодувань.