Понад 380 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за необачність свого клієнта

Понад 380 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за необачність свого клієнта

Менше двох тижнів знадобилося Страховій групі «ТАС», аби врегулювати страховий випадок, що стався із застрахованим за договором «Правильне КАСКО» автомобілем Mercedes-Benz E220, якій зазнав пошкоджень в ДТП.

Аварія, в якій було пошкоджено авто, сталася на Волині. Водій Mercedes під час руху в транспортному потоці з необачності допустив зіткнення із вантажівкою Mitsubishi  Canter, що їхала попереду. На щастя, вантажний автомобіль внаслідок удару майже не постраждав – перелік його пошкоджень обмежився фактично лише заднім бампером. А ось Mercedes в результаті аварії було пошкоджено суттєво: переднє ліве крило, капот, передній бампер, решітка радіатора, обидві блок-фари, лобове скло.

Втім, завдяки наявності договору страхування наземного транспорту «Правильне КАСКО» від СГ «ТАС» самостійно вирішувати проблеми, пов’язані з наслідками аварії, власникові Mercedes не довелося.

Страхова група «ТАС» вжила всіх заходів для оперативного врегулювання страхового випадку. Компанія швидко організувала проведення ремонту пошкодженого автомобіля на партнерській СТО, а також виплатила належне за договором страхове відшкодування – в розмірі 380173 грн.

Нагадаємо, договір страхування наземного транспорту «Правильне КАСКО» входить до числа продуктів-бестселерів в лінійці СГ «ТАС» і користується незмінним попитом у клієнтів-автомобілістів. Серед переваг цього продукту варто відзначити покриття максимального переліку страхових ризиків, які в залежності від власних потреб страхувальник може вільного комбінувати, широку територію дії, неагрегатну страхову суму, можливість виплати без надання довідки компетентних органів, компенсацію страховиком витрат на порятунок авто, його евакуацію тощо, а також оптимальні строки здійснення страхових виплат.